Jesteś tutaj:-, BlackBerry, Newsy, Sprzęt, Telefony-Smartfony BlackBerry KeyOne i BlackBerry Motion z ceryfikatem Android Entreprise Recomended

Smartfony BlackBerry KeyOne i BlackBerry Motion z ceryfikatem Android Entreprise Recomended

Bezpieczeństwo. Prywatność. Niezawodność. Wydajność. To kluczowe cechy, których wymagają użytkownicy smartfonów klasy korporacyjnej, a które to cechy można znaleźć w polecanych przez Android Enterprise Recommended modelach BlackBerry KEYone oraz BlackBerry Motion od TCL Communication. Dziś potrzeba bezpieczeństwa mobilnego jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek, a coraz więcej przedsiębiorstw wybiera elastyczność systemu Android dla swoich firm. Dzięki nowemu programowi Android Enterprise Recommended od Google, duże i małe firmy mają teraz pewność w wyborze, wdrażaniu i zarządzaniu urządzeniami z systemem Android, idealnie dopasowaymi do potrzeb użytkowania w biznesie. A takimi właśnie są BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion.

BlackBerry KeyOne

BlackBerry KeyOne

To zaszczyt, że BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion to jedne z pierwszych smartfonów zatwierdzonych w ramach programu Android Enterprise Recommended,” powiedział Alain Lejeune, Global General Manager dla oddziału BlackBerry Mobile TCL Communication. „Jest to ważny element rozwoju naszego portfolio oraz kolejny krok, jaki podejmujemy w celu dostarczania nowoczesnych, wspieranych Androidem smartfonów BlackBerry i ciągłego podnoszenia jakości na rynku bezpiecznych i gotowych do pracy urządzeń mobilnych.

Bezpieczeństwo ma nadrzędne znaczenie w dziesiejszym Enterprise of Things” powiedział Alex Thurber, SVP oraz GM Mobility Solutions w BlackBerry. „Wraz z TCL Communication, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować firmom na całym świecie najbezpieczniejsze smartfony z systemem Android, które zwiększają produktywność dzięki funkcjom, jakich oczekują pracownicy.

BlackBerry Motion

BlackBerry Motion

Certyfikowane przez Android Enterprise Recommended modele BlackBerry KEYone oraz BlackBerry Motion to gwarancja, że użytkownicy biznesowi korzystają z najbezpieczniejszych smartfonów z systemem Android. Oznacza to, że smartfony z systemem Android spełniają wysokie wymagania stworzone i zatwierdzone przez Google, które będą obejmować aktualizacje zabezpieczeń (dostarczane co miesiąc przez BlackBerry Mobile), funkcje sprzętowe gotowe do pracy w biznesie oraz co najmniej jedną poważną aktualizację systemu operacyjnego. BlackBerry KEYone i BlackBerry Motion będą również obsługiwać rejestrację bezdotykową z systemem Android 8.0 Oreo™, którego aktualizacja spodziewana jest jeszcze tej wiosny.

źródło:  TCL Communication

Autor |2018-02-22T11:11:26+01:0022 lutego 2018 10:53|Kategorie: Android, BlackBerry, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Domingo 22 lutego 2018 w 20:38 - Odpowiedz

    A będą dostępne w Polsce?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.