Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt-Magic Touch – indukcyjne ładowanie w podróży

Magic Touch – indukcyjne ładowanie w podróży

Polacy spędzają średnio od pięciu do aż dziewięciu godzin w korkach miesięcznie. W tym czasie chętnie chwytają za smartfona i przeglądają Internet. Współczesne telefony jednak nie posiadają wytrzymałych baterii i nierzadko te rozładowują się w ekspresowym tempie. Dlatego, aby uniknąć tego problemu, warto zainwestować w niedrogą, a skuteczną ładowarkę. Hama proponuje rozwiązanie indukcyjne, które przypadnie do gustu każdemu kierowcy, który lubi niebanalne rozwiązania, szybkość ładowania i dba o akumulator.

Magnetyczny dotyk w technologii Qi

Ładowarka, o której mowa to model „Magnetic Touch”, który gwarantuje szybkość ładowania dostosowaną do urządzenia. Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator, a tym samym wydłuża jego trwałość. Wszystko to opakowane jest w ekskluzywnej formie na wysoki połysk. Może przypaść do gustu nie tylko paniom za kierownicą, ale też panom ceniącym ładne dodatki. Smartfon naładujemy za pomocą bezprzewodowej technologii Qi. Urządzenie mocujemy dzięki obrotowemu zaciskowi na kratce wentylacyjnej w pozycji pionowej lub poziomej

Bez plątaniny kabli

Ładowarka „Magic Touch” jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami końcowymi w samochodzie i umożliwia bardzo szybkie ładowanie bez potrzeby zastosowania kabli. Sam proces ładowania odbywa się automatycznie po zamocowaniu, a jeśli chcemy go zakończyć, wystarczy po prostu zdjąć smartfon ze stacji. Ładowarka działa również, gdy telefon umieszczony jest w futerale, a bezpieczne mocowanie zapewnia właściwe jego właściwe przyleganie do ładowarki. Zakres napięcia wejściowego mieści się w przedziale 100 – 240 V, natomiast napięcie wyjściowe to 5 V. Urządzenie działa z maksymalnym prądem ładowania o wartości 1 A.

Dobrze dobrana ładowarka samochodowa to na pewno przydatne urządzenie, które powinno znajdować się w każdym pojeździe. Jeśli zdecydujemy się dodatkowo na produkt z technologią indukcyjnego ładowania, możemy być pewni, że przetrwamy każdy korek uliczny pozostając w kontakcie ze światem (zarówno tym wirtualnym jak i rzeczywistym). Za zestaw Hama „Magnetic Touch” zapłacimy 99,90 zł.

źródło: HamaAutor |2018-02-08T07:22:10+02:008 lutego 2018 07:22|Kategorie: Gadżety, Newsy, Sprzęt|Tagi: , , |3 komentarze

3 komentarze

  1. Yed 8 lutego 2018 w 11:40 - Odpowiedz

    Trzeba będzie sobie coś takiego kupić. Pytanie tylko, czy te adaptery qi , gdy nie ma się w smartfonie opcji ładowania bezprzewodowego się sprawdza?

  2. Bart 8 lutego 2018 w 18:09 - Odpowiedz

    Skoro to wersja samochodowa to dlaczego napięcie wejścia jest 100-230V (zapewne AC) zamiast standardowego 12V DC które jest w zapalniczce?

  3. Abigel 8 lutego 2018 w 22:13 - Odpowiedz

    A gdzie to cudo można kupic?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.