Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt-Chuango AWV – więcej niż standardowy zestaw alarmowy

Chuango AWV – więcej niż standardowy zestaw alarmowy

Zestaw AWV Plus oferuje jedną kamerę HD więcej niż standardowy zestaw. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa, które jest łatwo wyczuwalne. Gdy w Twoim domu zdarzy się włamanie, wyciek gazu, pożar lub zalanie – nie tylko otrzymasz natychmiastowe powiadomienie w aplikacji o takim zdarzeniu, ale także będziesz mógł podejrzeć całą sytuację przez kamerę i podjąć decyzję o dalszym działaniu. Nie ma znaczenia, czy jesteś w pracy, w trasie, czy na wakacjach – masz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w Twoim domu.

Chuango AWV Plus

Chuango AWV Plus

Smart Hub: Serce i mózg Twojego inteligentnego i bezpiecznego domu

Centrala AW1 Plus to prawdziwe plug&play. Po prostu podłączasz ją do prądu, pobierasz darmową aplikację na Androida lub iOSa, łączysz się z WiFi i dodajesz oraz parujesz bezprzewodowe czujniki i akcesoria. Po wszystkim możesz wyjść z domu całkowicie spokojny o jego bezpieczeństwo! Czynności systemu, takie jak głośność i czas uruchomienia syreny, opóźnienia przy wejściu i wyjściu, dodawanie lub usuwanie czujników oraz wiele innych intuicyjnych ustawień można ustawić przy pomocy kilku przesunięć i stuknięć w smartfonie.

Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Kiedy system zostanie uruchomiony, centrala włączy wbudowaną syrenę i natychmiast wyśle powiadomienie push na Twój smartfon, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco, nieważne, gdzie jesteś.

Na straży 24/7

Chuango AWV Plus działa przez całą dobę i jest czujny non stop, bez przerw na drzemkę (jak robią strażnicy). Awaryjna bateria zapewnia 15 godzin pracy podczas awarii zasilania.

Spostrzegawcze oko i czujne ucho w Twoim inteligentnym domu, kiedy jesteś poza nim

Kamera IP116 Plus jest zupełnie nowym dodatkiem do bezprzewodowego portfolio smart home Chuango. Wystarczy wpiąć wtyczkę i postępować według instrukcji w aplikacji Chuango AWV Plus na smartfonie, by dodać kamerę. Dzięki aplikacji możesz podglądać, co dzieje się w Twoim domu w dowolnym momencie, gdziekolwiek jesteś. Wbudowany mikrofon Hi-Fi i głośnik zapewniają wysokiej jakości dwustronną komunikację głosową, a przetwornik obrazu klasy przemysłowej zapewnia wyraźny materiał wideo, nagrywany całą dobę. Razem z systemem alarmowym Chuango możesz cieszyć się inteligentnym i bezpiecznym domem bez żadnego wysiłku i za przystępną cenę.
Chuango AWV Plus

Chuango AWV Plus

Kamera IP116 Plus zawsze nagrywa w pętli na kartę micro SD, a Ty dostajesz powiadomienia tylko wtedy, gdy zostanie wykryty ruch (do ustawienia przez użytkownika). Masz zdalny dostęp do nagrań z kamery oraz danych o wykrytym ruchu z dowolnego miejsca na świecie, kiedy chcesz.

źródło: Chuango

 

 



Autor |2018-02-10T07:50:35+02:0010 lutego 2018 07:47|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Bezpieczeństwo, Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.