Jesteś tutaj:-, Apple, Internet, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt, Telefony-Nowości Firefox – Firefox Focus na Androida oraz Firefox na iOS

Nowości Firefox – Firefox Focus na Androida oraz Firefox na iOS

Od uruchomienia Firefoksa Focus dla Androida minął niespełna miesiąc, a już ponad million użytkowników zdążyło pobrać szybką i wygodną aplikację przeglądarki.

Dziękujemy za ogromne wsparcie dla Firefox Focus dla Androida. To pokazuje, że użytkownicy chcą decydować o ustawieniach prywatności – zwłaszcza w kwestii danych osobowych i tego, w jaki sposób korzystają z Internetu – komentuje Mozilla.

Firefox Focus na Androida – blokuje reklamy i chroni naszą prywatność

Wprowadzenie w zeszłym roku Firefox Focus dla iOS oparte było na założeniu, że każdy ma prawo do ochrony prywatności. Tworząc Firefox Focus dla Androida, umożliwiono to wszystkim użytkownikom mobilnym i dano im kontrolę nad zarządzaniem tym, jak korzystają z Internetu na różnych platformach.

W ciągu tygodnia od uruchomienia Firefox Focus dla Androida, otrzymaliśmy ponad 8 000 komentarzy, a sama aplikacja została oceniona na 4.5 gwiazdek. Byliśmy zaskoczeni reakcją użytkowników – podkresla Mozilla.

Nowe funkcje

Z każdym nowym wydaniem Mozilla stara się wprowadzać usprawnienia i już dziś możemy Was poinformować o nowych funkcjach:

  • Tryb pełnoekranowy dla wideo: oglądanie filmików na telefonach ma sens wyłącznie wtedy, gdy można je obejrzeć na pełnym ekranie. Dodano wsparcie dla większości platform z wyjątkiem YouTube. – Jak tylko Google naprawi błąd uniemożliwiający obsługę YouTube, udostępnimy tę funkcję – obiecuje Mozilla.
  • Wsparcie pobierania plików: Korzystamy z naszych telefonów komórkowych w celach rozrywkowych – do słuchania muzyki, grania w gry, czytania e-booków. Oczywiście niektóre te czynności wymagają pobrania plików. Mozilla uaktualniła aplikację Firefox Focus dodając wsparcie przy pobieraniu plików każdego formatu.
  • Uaktualnione opcje powiadomień: Teraz dostępne są nie tylko przypomnienia dotyczące wyczyszczenia historii przeglądarki. W powiadomieniach znajduje się skrót, dzięki któremu otworzysz Firefox Focus. W ten sposób szybko i wygodnie można korzystać z prywatnego przeglądania.

Nowa wersja przeglądarki Firefox Focus jest już dostępna w Google Play i App Store.

Powiadomienia:


źródło: Mozilla

KanAutor |2017-07-20T20:30:51+02:0020 lipca 2017 20:30|Kategorie: Android, Apple, Internet, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.