Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-Planet CV7-VA – Cam-Viewer z funkcją inteligentnego zarządzania

Planet CV7-VA – Cam-Viewer z funkcją inteligentnego zarządzania

Planet CV7-VA to oprogramowanie do analizy video, które umożliwia przekształcenie zwykłego systemu monitoringu w inteligentny system wykrywania intruzów. System CV7-VA wykorzystuje zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu w celu rozpoznawania ludzi oraz innych obiektów.


Wbudowane algorytmy są w stanie śledzić ruchy obiektów, w tym pojawianie się i znikanie z kadru, a na podstawie ustawień użytkownika są w stanie określić, czy są one podejrzane, czy nie. Po wykryciu podejrzanej aktywności użytkownicy mają możliwość obejrzenia nagrania tego zdarzenia i wykorzystanie go jako dowodu w razie potrzeby. Ponadto CV7-VA umożliwia liczenie obiektów lub ludzi przekraczających określoną granicę. Funkcje oprogramowania firmy Planet pomagają wzmocnić działanie istniejącego systemu nadzoru przy jednoczesnym zapewnieniu wielu cennych informacji, które można wykorzystać w celach biznesowych lub w zarządzaniu.


Oprogramowanie Planet CV7-VA oferuje wiele funkcji inteligentnej analizy obrazu, w tym funkcję wykrywania przekraczania linii, wykrywanie wejścia na dany obszar, wykrywanie brakujących przedmiotów w danym kadrze, wykrywanie fizycznego naruszenia kamery, liczenie obiektów i liczenie ludzi.

Planet CV7-VA umożliwia przekształcenie zwykłych nagrań z monitoringu domowego w źródło wielu cennych informacji, przez co podnosi poziom bezpieczeństwa, zapewniany przez systemy monitoringu video. Funkcje inteligentnej analizy obrazu idealnie nadają się do celów komercyjnych.

źródło: Planet Technology

KanAutor |2015-12-21T09:13:00+01:0021 grudnia 2015 09:13|Kategorie: Gadżety, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.