Jesteś tutaj:-, Rynek, Wywiady-Wystawa prac konkursowych w salonie Plusa

Wystawa prac konkursowych w salonie Plusa

Telix odwiedził supermultimedialny i supernowoczesny salon operatora sieci Plus przy ulicy Chmielnej 19 w Warszawie, gdzie była wystawa prac naszych Czytelników biorących udział w konkursie 10-lecia Telix.pl. W salonie na Chmielnej znajdziemy szereg nowinek technologicznych w dziedzinie telekomunikacji. Możemy w nim przetestować telefony, tablety i sprawdzić „na żywo” niemal każdy dostępny na rynku system operacyjny na komórkach.


Na nasze pytania odpowiada opowiada Kamil Zwierz, kierownik salonu Plusa na Chmielnej.

Telix: Tematem konkursu był telefon przyszłości. Czy klienci odwiedzający salon operatora często szukają super telefonu naładowanego zaawansowanymi funkcjami?

Zdecydowanie tak, klienci którzy przychodzą do salonów Plusa są zainteresowani najnowszymi smartfonami. Pytają, który jest najnowocześniejszy, który jest najbardziej rozwinięty technologicznie, bo takie chcą kupować i użytkować – mówi Kamil Zwierz – Na funkcjonalnych stanowiskach można samodzielnie przetestować najnowsze modele telefonów, sprawdzić działanie notebooków lub laptopów z bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz przetestować liczne usługi oferowane przez sieć Plus.

Telix: Czy klienci umieją się posługiwać najnowszymi gadżetami ?

Świadomość i znajomość nowych technologii wśród klientów jest bardzo duża, można powiedzieć, że na dobrą sprawę można by zrezygnować z pracowników, których obowiązkiem jest pomoc w szczegółach obsługi smartfonu. Zresztą dobitnie udowodnił to konkurs na telix, który pokazał, że świadomość dzisiejszej technologii jest ogromna – podkreśla Kierownik firmowego salonu Plusa.

Telix: Czy zdarza się, że nowe produkty wzbudzają zaskoczenie nawet w pracownikach salonów?

Bywa tak faktycznie, że nowy produkt wywołuje duże wrażenie, przykładem jest technologia LTE. Pozytywnym zaskoczeniem jest zasięg tej technologii, która pozwala nie tylko mieć zasięg na zewnątrz, ale i wewnątrz budynku.

Telix: Czy klienci odchodzą od standardowego telefonu z klawiaturą, niedotykowym ekranem na rzecz „inteligentnej komórki”?

Kamil Zwierz: Zapotrzebowanie na smartfony rośnie i zmienia się praktycznie z dnia na dzień. W porównaniu do poprzedniego roku, gdzie większość klientów pytała o klasyczne telefony dziś już 80 proc. smartfonów już jest sprzedawanych z Internetem. Kupując taki e urządzenie z transferem danych, użytkownik może sprawdzić działanie sieci. Dla jednych smartfon jest wyłącznie narzędziem do prowadzenia rozmów i sporadycznego sprawdzania e-maili, innym służy jako multimedialne centrum rozrywki. Ale nadal jest spora grupa klientów, która ceni sobie tradycyjny telefon. Ich zdaniem komputer służy do Internetu, a telefon jest do rozmowy i SMS-owania.

Telix: Czy nadal Internet w telefonie wzbudza obawy?

Obawy są i część klientów dopiero po rozmowie z pracownikiem salonu, tak naprawdę uspokaja się, że Internet w smartfonie nie musi okazać się bardzo kosztowny. Plus ma w swoich ofertach specjalne pakiety internetowe przygotowane zarówno dla klientów korzystających z abonamentu, jak i tych decydujących się na telefon na kartę. Po wykorzystaniu określonego transferu obniżana jest jedynie prędkość, a dalsze opłaty nie są pobierane. Bez problemu można więc wybrać propozycję, która zaspokoi potrzeby konkretnego odbiorcy. Aby móc w pełni korzystać z funkcji smartfona i łączyć się z Siecią bez obaw o przekroczenie limitu, warto uruchomić bogatszą opcję – dodaje Kierownik firmowego salonu Plusa.Wystawa projektów zwycięzców konkursu realizowana jest w salonie na Chmielnej na multimedialnych ekranach oraz na rzutniku projekcyjnym w centralnej części placówki. Telix oraz Plus serdecznie zapraszają do odwiedzenia salonu.

Huckleberry Friend
Huckleberry Friend

Sony MultiStation
Sony MultiStation

Sony Xperia Pen
Sony Xperia Pen

Sony Turning
Sony Turning

Future mobilePhone
Future mobilePhone

Sony Kids First Class
Sony Kids First Class

Sony GF1
Sony GF1

Sony Xperia X - przód
Sony Xperia X – przód

Sony Eco
Sony Eco

Sony Xperia G
Sony Xperia G

Dex Harmony
Dex Harmony

źródło: wł.

Kan

Autor |2012-03-21T13:25:49+01:0021 marca 2012 13:25|Kategorie: Artykuły, Rynek, Wywiady|Tagi: |1 komentarz

1 komenarz

  1. human 22 marca 2012 w 14:25 - Odpowiedz

    ale jaja spoko kierownik ktoremu nie sa ootrzebni pracownicy heh

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile