Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Newsy, Płatności-Santander Consumer Bank wprowadził rachunek oszczędnościowy

Santander Consumer Bank wprowadził rachunek oszczędnościowy

Santander Consumer Bank – bank od kredytów ma już w swojej ofercie rachunek oszczędnościowy. Można go założyć wyłącznie online, bez żadnych wymogów co do wysokości środków na rachunku, a obecnie dodatkowo korzystać z promocyjnego oprocentowania. Pieniądze wpłacimy i wypłacimy w dowolnym momencie, bez utraty zgromadzonych odsetek i bez żadnych opłat. Produkt jest obsługiwany w bankowości internetowej, a już niedługo będzie można z niego korzystać także w aplikacji mobilnej.

Nowy produkt niesie za sobą wiele korzyści, w tym brak opłat za prowadzenie i darmowe przelewy internetowe bez względu na liczbę transakcji w miesiącu. Promocja oferowana przez bank dotyczy oprocentowania w wysokości 0,60 proc. do kwoty 50 tys. zł oraz 0,20 proc. od kwoty powyżej 50 tys. zł i nie przekraczającej 200 tys. zł. Dostęp do środków jest możliwy przez 24h na dobę za pomocą bankowości internetowej.

 

Cieszymy się mogąc zaproponować naszym klientom nowe rozwiązanie, które w prosty sposób pomoże im zadbać o domowe finanse – mówi Ewa Mądry, Menadżer Ds. Depozytów Detalicznych z Santander Consumer Banku. – Rachunek można założyć za pomocą wniosku składanego przez Internet, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ponadto, aby korzystać z produktu nie ma konieczności spełniania szczególnych warunków.  Przykładowo, nie ma żadnych wymogów co do wysokości środków na rachunku czy regularnych wpłat. Klient może założyć go, wpłacając dowolną kwotę, a następnie oszczędzać tyle, ile chce – dodaje.

 

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku można założyć wyłącznie przez Internet wypełniając prosty wniosek dostępny na stronie: wniosek.santanderconsumer.pl/eOszczednosci/init

Potrzebne będą do tego jedynie dane z dowodu osobistego. Po wysłaniu formularza wystarczy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł i można korzystać z rachunku oszczędnościowego.Autor |2020-10-06T09:10:56+02:006 października 2020 09:10|Kategorie: Aplikacje, Finanse, Inne, Newsy, Płatności|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.