Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Survival, błoto i emocje – wstrząsoodporny zegarek marki G-SHOCK jest stworzony dla fanów adrenaliny

Survival, błoto i emocje – wstrząsoodporny zegarek marki G-SHOCK jest stworzony dla fanów adrenaliny

Nowy GW-9500 należy do serii MUDMAN, zaprojektowanej do pracy w trudnych warunkach. Linia zegarków powstała z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują maksymalnej wydajności i gotowości na wszelkie wyzwania.

GW 9500 1A4 front

Historia tej linii zegarków sięga 1985 roku – to wtedy marka G-SHOCK  zaprezentowała zegarek DW-5500, pierwszy tego typu model, którego konstrukcja została uszczelniona na błoto. Od tego czasu technologia stojąca za mechanizmami ochronnymi mocno się zmieniła, ale to właśnie zegarki G-SHOCK wciąż wiodą prym w produkcji tego typu czasomierzy. Z każdym nowym modelem z serii MUDMAN idzie innowacja, tak samo jest w przypadku GW-9500, który podniósł poprzeczkę innym produktom na rynku, dzięki swojej wyjątkowej budowie.

Model G-SHOCK GW-9500 posiada dwuwarstwowy wyświetlacz LCD dla lepszej czytelności kompasu cyfrowego, dzięki czemu można go używać nawet w warunkach, gdzie poziom widoczności jest wyjątkowo słaby. Górna warstwa wyświetlacza LCD pokazuje namiar kompasu za pomocą dużej grafiki w kształcie krzyża, podczas gdy dolna warstwa wyświetla czas i różne pomiary.

GW 9500 72dpifeature 02

Nowy zegarek z segmentu Master of G wyróżnia wyjątkowa konstrukcja, która zapewnia stuprocentową użytkowość w terenie. Ta funkcjonalność jest dodatkowo połączona ze smukłym wykrojem, który ma służyć nie utrudnianiu ruchu ręki podczas i wymagających zadań i aktywności oraz pozwolić na dopasowanie paska do każdego nadgarstka. Aby zapewnić funkcjonalność i czytelność, przyciski zostały przewymiarowane i zaprojektowane tak, aby chronić przed błotem i wodą.

Poprzez rozbudowaną ofertę serii MUDMAN i innych zegarków z segmentu Master of G, pokazuje swoje zaangażowanie we wspieranie służb ratowniczych i innych profesjonalistów, którzy pracują w najtrudniejszych warunkach. Bez wątpienia, nowy model GW-9500 to gwarancja jakości i wytrzymałości. Niezależnie, czy ryzyko wiąże się z Twoim zawodem, czy jesteś po prostu fascynatem przygód – to jest zegarek dla Ciebie.

Zegarki MUDMAN GW-9500 dostępne są wyłącznie w najlepszych punktach sprzedaży o statusie G-SHOCK PRO PARTNER, w tym w sieci TIME TREND.

Autor |2023-07-28T13:55:16+02:0028 lipca 2023 16:00|Kategorie: e-Handel, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.