Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-Ericsson drugi rok z rzędu na szczycie rankingu Frost Radar™: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G

Ericsson drugi rok z rzędu na szczycie rankingu Frost Radar™: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G

Ericsson drugi rok z rzędu został liderem w raporcie Frost Radar™: Globalny rynek infrastruktury sieci 5G 2021. Najwyższe miejsce w badaniu jest potwierdzeniem konsekwentnego rozwoju innowacji Ericsson w technologiach 2G, 3G, do 4G i 5G.

Zajmując najwyższe miejsce w rankingu Frost Radar™, Ericsson umacnia status lidera zarówno pod względem innowacyjności, jak i wzrostu na rynku infrastruktury sieciowej 5G, który według firmy konsultingowej Frost & Sullivan obejmuje radiowe sieci dostępowe 5G (RAN ), sieci transportowe i sieci bazowe.

 

„Raport Frost Radar™ docenia inwestycje firmy Ericsson w przywództwo technologiczne z korzyścią dla klientów. Koncentrując się na ciągłych innowacjach i rozwoju portfolio 5G, staramy się wyprzedzać konkurencję i dostarczać naszym klientom rozwiązania, których potrzebują do budowy sieci przyszłości” – powiedział Fredrik Jejdling, Executive Vice President and Head of Business Area Networks, Ericsson.

 

Raport Frost Radar™ to niezależna analiza firm mających znaczący wpływ na rynek w danej branży. Jak podkreślono w metodologii Frost Radar™, wyniki w zakresie innowacji i wzrostu są wykorzystywane do oceny koncentracji firmy na ciągłych innowacjach i zdolności do przekładania ich na stały wzrost.

 

„Swoimi wynikami firma Ericsson udowodniła, że przyjęta strategia rozwoju odniosła sukces, nawet przy wyzwaniach, jakie niosła pandemia. Jako lider na rynku infrastruktury 4G, Ericsson wchodzi na rynek 5G z dużą bazą klientów. Firma wykonała świetną pracę, utrzymując swoich obecnych klientów oraz rozbudowę sieci swoich partnerów na świecie” – skomentował Troy Morley, dyrektor ds. przemysłu w grupie ds. technologii informacyjno-komunikacyjnych firmy Frost & Sullivan oraz autor raportu.

 

Oprócz ogłoszonych już umów handlowych 5G, Ericsson nadal utrzymuje znaczną liczbę klientów, którzy w nadchodzących latach mają przejść na 5G.

Najwyższa pozycja firmy Ericsson w rankingu w oparciu o indeks innowacji podkreśla zdolność firmy do konsekwentnego skalowania innowacji na poziomie globalnym w różnych generacjach technologii mobilnych – od 2G do 5G. 108 aktywnych sieci 5G zbudowanych przez produkty i rozwiązania firmy Ericsson, które działają w 48 krajach są najwyższym poziomem osiągnieć odnotowanym przez Frost & Sullivan i wiarygodnym dowodem oceny Frost Radar™.

 

„Ericsson inwestuje znaczne kwoty w badania i rozwój, jest to niezbędne na rynku, w którym technologia jest kluczowa i stale się rozwija” – mówi Morley. „Mając na uwadze rynek CSP, portfolio 5G firmy Ericsson obejmuje wszystkie obszary infrastruktury sieci 5G, poprzednie generacje infrastruktury sieciowej, a także sieci prywatne”.

 

Portfolio infrastruktury sieci 5G firmy Ericsson obejmuje 5G RAN, dual-mode 5G i transport 5G, które uwzględniają wszystkie aspekty wdrażania 5G – od zapewnienia niskiego opóźnienia i wyższej przepustowości, natychmiastowego czasu odpowiedzi dla użytkowników i przyszłej gotowości sieci dla dostawców usług internetowych. Oferta sieci 5G firmy Ericsson obejmuje również Ericsson Radio System, 5G Carrier Aggregation, Ericsson Spectrum Sharing, Network Slicing, automatyzację usług i monetyzację 5G. Dostawcy usług internetowych są wyposażeni w rozwiązania 5G, które umożliwiają podejście modułowe podczas przechodzenia na natywną dla chmury sieć 5G lub rozszerzania sieci o nowe możliwości biznesowe.

W powiązanych wiadomościach ogłoszonych w marcu, Ericsson został uznany za lidera w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ 2022 dotyczącym infrastruktury sieciowej 5G dla dostawców usług komunikacyjnych.

Autor |2022-05-27T13:11:31+02:0027 maja 2022 14:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.