Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia-Paramount Channel w Polsce przechodzi w Paramount Network

Paramount Channel w Polsce przechodzi w Paramount Network

Od 8 marca 2022 roku Paramount Channel nadaje w Polsce pod nową marką: Paramount Network. Zmianie nazwy towarzyszy powiększenie zasobów biblioteki o popularne zagraniczne produkcje. W marcu polska stacja będzie obchodzić również 7. urodziny.

Od ponad stu lat Paramount Pictures buduje ogromną światową spuściznę filmową, pokazując kultowe postacie i niezapomniane historie, które podbijają serca całych pokoleń kinomanów. Ta bogata tradycja opowiadania historii stała się inspiracją do tworzenia Paramount Network.

Paramount Channel wystartował w Polsce 19 marca 2015 roku i przez siedem lat oferował polskim miłośnikom rozrywki filmowej nowości i klasyki światowego kina. 8 marca 2022 roku kanał, którego właścicielem jest Paramount Global (dawniej ViacomCBS Networks International) przekształcił się w Polsce w Paramount Network. Rebranding jest odpowiedzią koncernu na rozwój branży medialnej oraz zmieniające się potrzeby i preferencje widzów.

Zmianie nazwy towarzyszy poszerzenie oferty filmowej o kolejne tytuły cenionych filmów z biblioteki wytwórni Paramount Pictures – jednego z wiodących producentów rozrywki filmowej na świecie. Podobnie jak w pozostałych krajach, oferta kanału zostanie wzbogacona o najpopularniejsze produkcje innych amerykańskich wytwórni filmowych oraz najlepsze filmy europejskie z ostatnich kilkudziesięciu lat. W ofercie nie zabraknie również seriali, które już teraz są bardzo popularne wśród widzów kanału.

Paramount Network zyskał również nową oprawę graficzną, która podkreśla unikalność i hollywoodzki charakter oferowanej rozrywki. Jednocześnie oprawa ta jest zgodna z najnowocześniejszymi trendami dotyczącymi „user experience” w branży TV.

Zmianie towarzyszą działania marketingowe, które potrwają do 31 marca. W ramach kampanii emitowany jest spot wizerunkowy w telewizji i online oraz w wybranych TV-guidach pojawi się reklama prasowa. Za planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Wavemaker, a kreację przygotował dział wewnętrzny Paramount Global

Autor |2022-03-10T10:25:03+01:0010 marca 2022 09:30|Kategorie: Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Telewizja, Wydarzenia|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. W gruncie rzeczy z punktu widzenia odbiorcy, to w tym przypadku zmiana fragmentu nazwy wydaje się raczej kosmetyką. Ciekawe czy pójdą za nią jakieś większe modyfikacje.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.