Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Targi i konferencje, Wydarzenia-Moc gigabitów – inteligentne Wi-Fi: Marka FRITZ! zdradza plany na wirtualną edycję MWC 2021

Moc gigabitów – inteligentne Wi-Fi: Marka FRITZ! zdradza plany na wirtualną edycję MWC 2021

W dniach od 28 czerwca do 1 lipca odbędzie się Mobile World Congress (MWC), a firma AVM będzie uczestniczyć w nim wirtualnie. Niemiecki producent specjalizujący się w rozwiązaniach komunikacyjnych dla domu i biura zaprezentuje swoje najnowsze produkty z rodziny FRITZ! i inne innowacje, korzystając z cyfrowej platformy MWC.

Najważniejsze nowości to routery i repeater: FRITZ!Box 6850 5G dla nowego standardu mobilnego, FRITZ!Box 5530 Fiber dla wszystkich łączy światłowodowych, wydajny FRITZ!Repeater 6000 i FRITZ!Box 7590 AX.

Nowe produkty z rodziny FRITZ! do korzystania z szybkiego Internetu i sprawnej pracy w sieci obsługują Wi-Fi 6, nową generację sieci bezprzewodowej i – podobnie, jak wszystkie produkty FRITZ! – posiadają bogatą paletę funkcji, zwiększających komfort i efektywność pracy. Oprócz obsługi sieci bezprzewodowej w topologii Mesh, szerokiej gamy łączy dostępowych i kompletnej centralki telefonicznej, obejmuje ona również funkcje inteligentnego domu Smart Home.

Dodatkowo, firma AVM przekaże szereg szczegółowych informacji na temat Wi-Fi 6 i sieci Mesh, a także najnowsze wieści korporacyjne.

Cyfrowa platforma MWC to okazja do wirtualnej wymiany pomysłów z ekspertami firmy AVM i poznania zalet najnowszych rozwiązań ze świata FRITZ!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.