Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Marcin Garbarczyk nowym szefem dywizji IM w Samsung Electronics Polska

Marcin Garbarczyk nowym szefem dywizji IM w Samsung Electronics Polska

Marcin Garbarczyk został nowym szefem dywizji IM w Samsung Electronics Polska. Począwszy od 1-go maja, odpowiada za wszelkie decyzje biznesowe związane z działem urządzeń mobilnych marki Samsung w Polsce.

Stanowisko szefa dywizji IM w Samsung Electronics Polska, Marcin Garbarczyk objął 1-go maja i aktualnie odpowiada za całokształt działań tego działu, raportując bezpośrednio do prezesa zarządu Josepha Kima.

 

Marcin Garbarczyk Samsung 4

 

Marcin pracuje w Samsung Electronics Polska od 2015 roku, gdzie ostatnio odpowiadał za strategię marketingową i sprzedażową dywizji IM. Jego wcześniejsze doświadczenia zawodowe obejmują m.in. pracę w firmie konsultingowej McKinsey & Company, gdzie koncentrował się na projektach z zakresu marketingu i sprzedaży w Polsce oraz Europie.

Marcin jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył także studia MBA na Kellogg School of Management Northwestern University w Chicago.Autor |2020-05-05T10:22:11+02:005 maja 2020 12:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.