Jesteś tutaj:-, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Od lipca e-hulajnogi hive wjadą na Targ Śniadaniowy

Od lipca e-hulajnogi hive wjadą na Targ Śniadaniowy

Wraz z początkiem lipca hive, czyli operator elektrycznych hulajnóg na minuty, udostępni darmowe przejazdy dla uczestników Targów Śniadaniowych w Warszawie. Na klientów spędzających weekend na wydarzeniu odbywającym się na Żoliborzu lub Mokotowie będzie czekał specjalny zespół firmy, hive Bees, który chętnie pomoże w zainstalowaniu aplikacji oraz udostępni kody na darmową jazdę hive.

Rozpoczynając sezon wakacyjny, organizator najpopularniejszych śniadań w stolicy poszerza listę swoich oficjalnych partnerów o operatora e-hulajnóg na minuty hive. Inicjatywa współpracy została podyktowana chęcią umożliwienia mieszkańcom Warszawy przetestowania tego środka transportu i powrotu z Targu w ekologiczny, a zarazem pełen frajdy sposób.

 

„Jesteśmy podekscytowani naszą współpracą z Targiem Śniadaniowym” – mówił city manager hive w Warszawie Łukasz Gontarek – „według nas Targ Śniadaniowy jest fantastyczną inicjatywą, a zarazem ważnym miejscem na mapie gastronomicznej Warszawy skupiających ludzi wokół idei slow food, którą bardzo spieramy. Chcemy działać przede wszystkim lokalnie i stać się nieodłączną częścią miasta, jednocześnie wprowadzając e-wolucję transportu. Wierzymy, że obecność na tym wydarzeniu da szansę wielu nowym osobom do przekonania się jak skutecznym środkiem transportu jest e-hulajnoga hive.”

 

Każdy uczestnik biorący udział w Targu Śniadaniowym na Żoliborzu lub Mokotowie uzyska indywidualny kod promocyjny umożliwiający darmowy 20-minutowy przejazd na e-hulajnodze hive. Kody będą rozdawane przez specjalny zespół „pszczółek” hive Bees, odpowiadający za rozstawienie e-hulajnóg na mieście. Pszczółki będą służyć pomocą również przy założeniu lub obsłudze aplikacji oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z obsługą e-hulajnogi.

 

„Aktualne realia związane z sytuacją klimatyczną zmuszają nas do bardzo radykalnych refleksji. Zarówno w zakresie konsumpcji jak i wszystkich innych czynności życia codziennego. Hulajnoga to świetna odpowiedź na to jak najprościej pomóc zanieczyszczeniu w mieście. Jeśli jeszcze dodatkowo można korzystać z takich usług w zamian za zakupy na targu to my podpisujemy się pod tym obiema rękoma.” – mówi Krzysztof Cybruch, zarządzający projektem Targ Śniadaniowy.

 

Współpraca rozpocznie się już w najbliższy weekend i potrwa aż do końca lipca.Autor |2019-07-05T13:17:38+02:005 lipca 2019 13:17|Kategorie: Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.