Jesteś tutaj:-, Rynek, Wydarzenia-Pierwsze Warsztaty FitIT –treningi dla programistów i nie tylko

Pierwsze Warsztaty FitIT –treningi dla programistów i nie tylko

Kodołamacz.pl startuje z kolejnym projektem. To bezpłatne warsztaty #fitIT skierowane do wszystkich, którzy prowadzą siedzący tryb życia i zdecydowanie zbyt dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. Prozdrowotne zajęcia poprowadzi Wiktoria Majewska, instruktorka Pilates Core i autorka fanpage’a „Ciało bez tabu”.

Wiktoria Majewska interesuje się różnymi metodami pracy z ciałem, takimi jak kinezjologia, trening powięziowy, ćwiczenia TRE i łączy je na swoich zajęciach tak, aby trening był wszechstronny, zdrowy, ciekawy i angażujący nie tylko na poziomie ciała. Podczas godzinnych warsztatów #fitIT przeniesie uczestników w świat jogi i „zdrowego ruchu”. Zajęcia mają na celu wzmocnić głęboki gorset mięśniowy, zrelaksować i wyciszyć  oraz pokazać elementy jogi Iyengara i treningu mięśni dna miednicy. Mięśnie te uczestniczą w stabilizacji całego ciała, a nieprawidłowe ustawienie miednicy lub niewydolne mięśnie mogą być przyczyną bólu pleców, najczęściej w odcinku lędźwiowym.

Podczas treningu wzmocnimy również mięśnie głębokie stabilizujące kręgosłup, pouczymy się poprawnie oddychać, a także nauczymy się „wyciszać” świadomość, co jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i zachowania zdrowego i aktywnego stylu życia.

Warsztaty #fitIT  odbędą się już 21 marca 2018 w Samo Centrum Wszechświata przy Chłodnej 29 w Warszawie. Start o 18:00.

Autor |2018-03-20T10:56:31+01:0020 marca 2018 10:56|Kategorie: Newsy, Rynek, Wydarzenia|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.