Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Telewizja, Wydarzenia-LG na targach HITEC 2023 prezentuje pierwsze telewizory hotelowe z Apple AirPlay

LG na targach HITEC 2023 prezentuje pierwsze telewizory hotelowe z Apple AirPlay

Odwiedzający mogą zapoznać się z najnowocześniejszymi wyświetlaczami komercyjnymi LG przeznaczonymi do pokojów hotelowych, lobby, restauracji, miejsc spotkań

Na najważniejszych na świecie targach technologii dla branży hotelarskiej HITEC 2023 w Toronto LG Electronics zaprezentuje w tym tygodniu swoje nowe wyświetlacze hotelowe. Na stoisku LG znajdzie się szeroka gama imponujących technologii i rozwiązań do wyświetlania obejmujących przezroczyste wyświetlacze OLED Signage, ekrany MicroLED, interaktywne tablice cyfrowe i rozwiązania do zarządzania treścią. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o zapewnieniu gościom lepszych wrażeń w pokojach hotelowych, lobby, salach konferencyjnych i restauracjach.

LG wprowadza pierwsze na świecie komercyjne telewizory dla hoteli obsługujące technologię Apple AirPlay, oferując gościom bezproblemowy i bezpieczny sposób przesyłania treści z iPhone’a lub iPada do telewizora w pokoju hotelowym. Goście hotelowi będą mogli bezpiecznie podłączyć iPhone’a lub iPada do inteligentnego telewizora hotelowego LG, skanując unikalny kod QR. To bezproblemowe rozwiązanie pozwala w prosty sposób korzystać z osobistych aplikacji i kont aplikacji VOD na dużym ekranie bez zapamiętywania loginów i haseł ani pobierania dodatkowych aplikacji. Jest to dla hoteli najprostszy sposób, aby zapewnić gościom tę wygodną funkcję.

 

image processing20230627 1646784 xc8qek

 

Operatorzy hotelowi będą mogli zacząć oferować funkcję AirPlay na telewizorach hotelowych LG jeszcze w tym roku. Obsługa AirPlay będzie dostępna w inteligentnych telewizorach hotelowych LG z 2023 roku, a także w modelach z ostatnich lat. Odwiedzający targi HITEC 2023 mogą również zobaczyć, w jaki sposób komercyjne wyświetlacze LG zapewniają różnorodne wrażenia i możliwości w konkretnych miejscach w hotelu. Począwszy od strefy Lobby, 65-calowy wyświetlacz 4K pokazuje, jak hotele mogą prezentować na żywo cyfrowe dzieła sztuki i treści dostarczane przez Blackdove i Apollo, usługę subskrypcji sztuki cyfrowej i partnera LG. Obok znajduje się najnowocześniejsza przezroczysta folia LED firmy LG, którą można nakładać na szklane powierzchnie, między innymi na okna.
W strefie Reception odwiedzający mają okazję zobaczyć imponujące możliwości 136‑calowego, wyświetlacza LED All-in-One o rozstawie pikseli1.5 mm. firmy LG. Ten innowacyjny wyświetlacz oferuje wbudowany kontroler, głośnik i opcjonalny stojak podłogowy na kółkach. 55-calowy wyświetlacz LG Transparent OLED Signage, zapewniający wyjątkową jakość obrazu i wysoką przejrzystość, przyciąga uwagę uczestników targów HITEC urzekającą cyfrową sztuką multimedialną.

 

image processing20230627 1646785 1a5vaqj

 

W strefie Meeting Room Solutions odwiedzający mogą zapoznać się z szeroką gamą wyświetlaczy LG zaprojektowanych specjalnie z myślą o salach konferencyjnych. Są one przeznaczone do pomieszczeń o różnych rozmiarach i spełniają zróżnicowane wymagania użytkowników. Obejmują 163-calowy wyświetlacz LED All-in-One o rozstawie pikseli 1,8 mm, produkty z serii LG One:Quick oraz 43- i 55-calowe ekrany 4K UHD (3840 x 2160).

Odwiedzający mogą również obejrzeć LG CreateBoard, 75-calową interaktywną tablicę cyfrową o rozdzielczości 4K z 40-punktowym ekranem dotykowym i wygodnym udostępnianiem ekranu za pośrednictwem aplikacji LG CreateBoard Share.

W strefie LG znajduje się również Smart Room, który pokazuje jak może wyglądać hotelowy pokój przyszłości. W cyfrowym pokoju znalazł się między innymi 55-calowy telewizor LG Smart TV, inteligentne rolety i inteligentne oświetlenie. Oprócz tego odwiedzający mogą zapoznać się z Pro:Centric, rozwiązaniem LG do zarządzania treścią dla branży hotelarskiej.

Strefa Suite Room prezentuje 97-calowy wyświetlacz LG OLED klasy premium, natomiast strefa Presidential Suite zachwyca 136-calowym wyświetlaczem LG MAGNIT o rozstawie pikseli 0,78 mm. Oferuje on głęboką czerń, żywe kolory i niewiarygodny kontrast, zapewniając wciągające wrażenia podczas oglądania.

 

Rozwiązania LG zaprezentowane na targach HITEC 2023 oferują właścicielom hoteli szereg opcji dostosowanych do różnych potrzeb i przestrzeni. Firma LG współpracuje z profesjonalnymi firmami w celu opracowywania innowacyjnych wyświetlaczy hotelowych. Ma to na celu zapewnienie wyjątkowej jakości rozrywki, dzięki której goście poczują się jak w domu. – aik Ki-mun, starszy wiceprezes i szef działu Information Display w LG Electronics Business Solutions Company

 

Odwiedzający targi HITEC, Hospitality Industry Technology Exposition & Conference, mogą odwiedzić stoisko LG (nr 1809) w Centrum Kongresowym Metro Toronto. Więcej informacji na temat produktów LG dla branży hotelarskiej prezentowanych na targach HITEC 2023 można znaleźć tutaj.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.