Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-LG zaprezentuje lodówkę z funkcją MoodUP podczas inscenizacji świetlnej na festiwalu Vivid Sydney 2023

LG zaprezentuje lodówkę z funkcją MoodUP podczas inscenizacji świetlnej na festiwalu Vivid Sydney 2023

Firma LG zaprezentuje wyjątkową, zmieniającą kolor lodówkę podczas największego w Australii festiwalu kreatywności, innowacji i światła

LG Electronics zapowiada „MoodUPTM, by LG” – inscenizację świetlną, która zostanie pokazana w ramach festiwalu Vivid Sydney 2023. Podczas największego corocznego pokazu świetlnego w Australii, który odbywa się w Sydney już po raz trzynasty, firma zaprezentuje innowacyjną lodówkę LG InstaViewTM z funkcją MoodUP.

Lodówka LG InstaView z MoodUP wyposażona jest w panele drzwiowe, których kolor można indywidualnie dopasowywać do gustu i nastroju. Za pomocą aplikacji mobilnej LG ThinQ™ użytkownicy mogą zmieniać barwy paneli LED w dowolnym momencie – do wyboru mają do 190 tysięcy1 kombinacji kolorów. Ponadto InstaView z funkcją MoodUP oferuje zaawansowane chłodzenie oraz inteligentne technologie, które zapewniają wyjątkową świeżość żywności i wygodne korzystanie z lodówki.

Odwiedzających inscenizację LG przywita przyciągająca wzrok „ściana” LED o imponującej wysokości czterech metrów i szerokości jedenastu metrów. Goście będą mogli poznać nową, kolorową lodówkę LG oraz wziąć udział w opartym na ruchu quizie What’s your Vivid Sydney Mood?, obejmującym osiem kategorii: Energetic, Cruisy, Whimsical, Cheerful, Adventurous, Creative, Soulful i Curious. Po ukończeniu quizu odwiedzający będą mieli możliwość uwiecznienia tego momentu na 360‑stopniowym zdjęciu i – odpowiadając na kilka pytań dotyczących wrażeń, jakich szukają na Vivid Sydney 2023 – otrzymać swoją osobistą trasę zwiedzania festiwalu.

Dostosowanie trasy zwiedzania do indywidualnych preferencji jest możliwe dzięki platformie internetowej rzeczywistości rozszerzonej (web-AR), z której można łatwo skorzystać za pomocą kompatybilnego urządzenia mobilnego2.

Chcąc zapewnić bardziej interaktywną rozrywkę, firma LG opracowała unikalne punkty AR strategicznie rozmieszczone na trasie ośmiokilometrowego spaceru świetlnego po Vivid Sydney. Punkty te, dostępne również za pośrednictwem web-AR na kompatybilnych urządzeniach, pokazują różne aktywności, które pozwalają jeszcze intensywniej przeżyć wciągający pokaz świetlny na festiwalu. Aby nie pominąć żadnej z fascynujących inscenizacji, odwiedzający mogą włączyć na swoich smartfonach powiadomienia o tym, że dotarli do jednego z punktów LG oferujących AR.

 

image processing20230525 687210 euk3cr

 

Nasza indywidualnie konfigurowalna lodówka InstaView z funkcją MoodUP oferuje szeroką gamę kolorów, które pasują do każdego gustu i preferencji. Ogromnie się cieszymy, że możemy ją zaprezentować na Vivid Sydney. Podczas kultowego festiwalu odwiedzający będą mieli okazję wejść w szereg wciągających interakcji z naszą innowacyjną lodówką. Tego lata planujemy wprowadzić ją na australijski rynek – będzie po raz pierwszy dostępna poza Koreą Południową. – Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

 

Lodówkę InstaView z funkcją MoodUP można obejrzeć podczas inscenizacji „MoodUP, by LG” odbywającej się przed Customs House na Circular Quay w Sydney w Australii od 26 maja do 17 czerwca.

Autor |2023-05-26T11:51:59+02:0026 maja 2023 15:30|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.