Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-TCL weźmie udział w Milan Design Week 2023 w Mediolanie

TCL weźmie udział w Milan Design Week 2023 w Mediolanie

TCL na swojej wystawie „Elements – TCL Green Horizon” zaprezentuje zupełnie nową gamę produktów przeznaczonych na rok 2023, w tym telewizory Mini LED QLED, urządzenia gospodarstwa domowego oraz urządzenia koncepcyjne.

TCL, jeden z dominujących graczy w globalnej branży telewizyjnej i wiodąca marka elektroniki użytkowej, po raz pierwszy weźmie udział w znanym wydarzeniu Milan Design Week w Mediolanie, gdzie zaprezentuje swoją ekskluzywną wystawę „ELEMENTS – TCL Green Horizon”.

Zgodnie z hasłem przewodnim „Inspire Greatness”, TCL przedstawi swoją wizję tworzenia technologii, która pomaga tworzyć lepszą przyszłość, łączyć ludzi i inspirować ich do ciągłego dążenia do wielkości – również poprzez wyjątkowe, estetyczne wzornictwo, intuicyjne działanie i zrównoważoną, ekologiczną produkcję.

Odwiedzający wystawę będą mogli doświadczyć piękna wyjątkowych dzieł sztuki, interaktywnych pokazów oraz poznać innowacyjne produkty, które pozwolą wyobrazić sobie niedaleką przyszłość, w której natura i technologia harmonijnie współistnieją.

„Jesteśmy podekscytowani i dumni, że po raz pierwszy możemy uczestniczyć w wydarzeniu Milan Design Week. Ta ekskluzywna wystawa ilustruje naszą filozofię skoncentrowaną na wzornictwie oraz jest wyrazem zaangażowania w pracę na rzecz naszych klientów, a także wspieranie działań mających pozytywny wpływ na osiągnięcie zrównoważonego przemysłu.” – powiedział Frédéric Langin, Chief Commercial Officer w TCL Europe.

 

Podczas Milan Design Week odwiedzający będą mogli zapoznać się z zupełnie nową gamą produktów 2023 TCL Europe, w tym nowymi telewizorami Mini LED i QLED Smart TV, urządzeniami AGD oraz nowymi urządzeniami koncepcyjnymi.

Konferencja prasowa TCL na targach Fuorisalone – Milan Design Week 2023:

  • Data: 17 kwietnia 2023 r.
  • Czas: 18:00 (CET)
  • Miejsce: Via Tortona 14, Mediolan (Tortona Design Distric)
  • TCL będzie obecny na Milan Design Week w dniach: 17-23 kwietnia 2023 r.

 Autor |2023-03-03T09:37:37+02:003 marca 2023 09:30|Kategorie: Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.