NTT System na PGA

NTT System, Partner Technologiczny poznańskich targów PGA, dostarcza na imprezę komputery NTT Game. Na stoisku producenta będą zaprezentowane najnowsze desktopy i notebooki HIRO.

 

stoisko NTT 4

stoisko NTT 3

 

NTT System, jeden z największych krajowych producentów sprzętu komputerowego po raz kolejny bierze udział w poznańskich targach PGA (Poznań Game Arena). Tradycyjnie firma jest zaangażowana w organizację, tej największej w kraju imprezy, związanej z gamingiem i multimedialną rozrywką. Jako Partner Technologiczny, NTT System dostarcza komputery gamingowe na potrzeby wydarzenia, a także przygotowuje swoje stoisko o powierzchni większej niż przy poprzednich edycjach imprezy – aż 150 m kw.

 

stoisko NTT 2

stoisko NTT 1

 

– Zaprezentujemy nasze desktopy serii NTT Game oraz desktopy i notebooki HIRO. Poza tym, przykładzie produkowanych przez nas konstrukcji typu AiO naszych, pokażemy też jak można, korzystając z Microsoft Game Pass pograć na mniej wydajnym sprzęcie – powiedział Tomasz Rajca, dyrektor marketingu w NTT System. – Nie zabraknie też konkursów i miniturniejów, które poprowadzi Beniamin “Technokrata” Jursa. Dodatkowo na naszym stoisku można będzie skonfigurować i zamówić w sieci MediaMarkt swojego wymarzonego peceta, a także obejrzeć, przetestować i przymierzyć najnowsze zegarki Amazfit.Autor |2021-10-22T09:11:35+01:0022 października 2021 09:00|Kategorie: Gry, Newsy, PC i Laptopy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.