Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia-ZOTAC weźmie udział w wirtualnych targach COMPUTEX 2021

ZOTAC weźmie udział w wirtualnych targach COMPUTEX 2021

ZOTAC Technology, producent innowacyjnych rozwiązań komputerowych, dołączy do targów COMPUTEX Virtual 2021, podczas których przedstawi niesamowitą linię innowacyjnych produktów oraz będzie świętował 15 lat doskonałości. Najnowsze rozwiązania w dziedzinie designu i technologii ZOTAC obejmują najwyższej klasy kartę graficzną ZOTAC GAMING i nowy komputer z rodziny ZBOX MAGNUS ONE. Produkty te będą dostępne na wirtualnym stoisku ZOTAC.

 

DODAJ WSZYSTKIEMU MOCY

bd0ba590fc7fb224de9de8e0c9237c24

ZOTAC ZBOX MAGNUS ONE ECM53060C jest najnowszym członkiem rodziny MAGNUS ONE. Jest to wariant modelu MAGNUS ONE ECM73070C, niezwykle popularnego zdobywcy nagrody specjalnej Computex 2021 d&I oraz nagrody Red Dot Product Design 2021. Nowy MAGNUS ONE ECM53060C został wyposażony w procesor Intel® Core™ i5, kartę graficzną ZOTAC GAMING GeForce™ RTX 3060 oraz zasilacz 500W 80+ Platinum. Cały zestaw, zapewniający wysoką wydajność, został zamknięty w kompaktowej obudowie o minimalistycznym designie i pojemności 8,3l. MAGNUS ONE charakteryzuje się nieograniczonymi możliwościami zastosowań, zapewniając najlepsze doświadczenia płynące z realizacji codziennych zadań, gier, rozrywki, tworzenia treści i działalności biznesowej.

 

NAJWYŻSZEJ KLASY PROCESOR GRAFICZNY ZOTAC GAMING

a83ac3f8f4c4a9d150572fb2782605bf

Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce 3090 AMP Extreme Holo jest najlepszym modelem z serii ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 30. Charakteryzuje się niepowtarzalnym designem HoloBlack, który otrzymał nagrodę 2021 Red Dot Award, i który zastosowano po raz pierwszy w modelach AMP Holo i AMP Core Holo. Modyfikację przeprowadzono z myślą o przewadze funkcjonalności nad formą. AMP Extreme Holo jest kulminacją wszystkich najistotniejszych cech serii 30 i designu nastawionego na wydajności.

W modelu 3090 AMP Extreme Holo zastosowano układ chłodzący IceStorm 2.0, który zmodyfikowano poprzez dodanie jak dotąd największego zestawu wentylatorów stosowanych w kartach graficznych ZOTAC GAMING. Trzy wentylatory o średnicy 100 mm zapewniają maksymalną dynamikę przepływu powietrza. Na konstrukcję wentylatorów składa się 11 łopatek, które zwiększają ciśnienie statyczne i przepływ powietrza nawet o 10% w porównaniu do modeli poprzedniej generacji. W konstrukcji karty graficznego dodano więcej dróg wylotu powietrza, w tym otwór wentylacyjny, który umożliwia szybsze odprowadzanie uwięzionego ciepła i zmniejsza turbulencje przepływu powietrza, co przekłada się na ogólną poprawę poziomu hałasu i wydajności termicznej.

W celu jeszcze większej poprawy wydajności chłodzenia zoptymalizowano konstrukcję radiatora, zwiększając jego grubość o 10% i dodając trzy odrębne przegrody, które w pełni obejmują ciepłowody i zapewniają lepszy styk z aluminiowymi finami radiatora. Zwiększono całkowitą liczbę ciepłowodów do ośmiu i jest to największa ilość stosowana w kartach graficznych ZOTAC GAMING. Ciepłowody zaprojektowano w celu zwiększenia powierzchni styku z płytką o nawet 72% wykorzystując pionowy układ. Ich wewnętrzna struktura również została unowocześniona. Zbudowane są one z kompozytowych warstw, grubszej powłoki i rowkowanego knota z wielokanałowym płynem chłodzącym.

Karta 3090 AMP Extreme Holo jest również wyposażona w Dual BIOS, sterowany za pośrednictwem przełącznika w oprogramowaniu ZOTAC GAMING FireStorm. Użytkownicy mogą wyłączyć Dual BIOS i wybrać tryb QUIET w celu obniżenia poziomu hałasu przy utrzymującej się nieznacznie wyższej temperaturze. Dostępny jest także tryb AMPLIFY, który charakteryzuje się niższymi temperaturami i nieznacznie wyższym poziomem hałasu.

Autor |2021-05-27T11:00:54+02:0027 maja 2021 11:00|Kategorie: Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.