Kolejne innowacje w portfolio HONOR

Podczas konferencji Global Mobile Internet Conference (GMIC) prezydent HONOR George Zhao zapowiedział wprowadzenie na rynek dwóch nowych rozwiązań technologicznych: procesora Honghu 818 oraz inteligentnego aparatu pop-up do dużych ekranów. Zhao ogłosił również nowy koncept HONOR Sharp Tech, którego celem jest jak najlepsze wykorzystanie przełomowych technologii.

 

Sharp Tech – nowy koncept innowacji technologicznych

Komercjalizacja 5G to przełomowy moment w branży urządzeń inteligentnych. Wierzymy, że 5G jest kluczową technologią w nowej erze cyfryzacji. Zgodnie z naszą misją tworzenia inteligentnego świata należącego do młodych ludzi, HONOR przedstawia koncept Sharp Tech, propagujący wprowadzanie innowacji technologicznych”- mówił podczas GMIC George Zhao.

Prezydent HONOR zidentyfikował najważniejsze elementy misji Sharp Tech: przewodzenie we wprowadzaniu niezależnych innowacji w kluczowych technologiach, wychodzenie naprzeciw wysokim wymaganiom konsumentów z całego świata i utożsamianie się z postawą młodych ludzi, którzy z odwagą podejmują nowe wyzwania. Podkreślił również, że dla HONOR ważne jest reprezentowanie ducha otwartości, współpracy i wspólnego tworzenia.

 

Inteligentny procesor Honghu 818

Honghu 818 to najnowsza innowacja w ramach Sharp Tech, zasilająca rodzinę procesorów HiSilicon. Bazujące na 5-letnich badaniach rozwiązanie Honghu 818 umożliwia ekranom inteligentnym  wyjątkową wydajność i nadzwyczajną jakość obrazu.

Honghu 818 display SoC

 

Wyposażony w siedem zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu, w tym Motion Estimate and Motion Compensation (MEMC), High Dynamic Range Imaging (HDR), Super-Resolution (SR), Noise Reduction (NR), Dynamic Contrast Improvement (DCI), Auto Color Management (ACM) i Local Dimming (LD), Honghu 818 usprawnia i optymalizuje jakość obrazu, kontrast i kolory.

Mieszcząc w sobie potężny dekoder multimedialny, procesor obsługuje dekodowanie wideo od 8K30 klatek do 4K120 klatek z możliwością dekodowania obrazów 64-megapikselowych, co jest wyróżnikiem na rynku. W porównaniu do konkurencji procesor umożliwia szybsze ładowanie zdjęć i nagrań wideo na urządzeniach.

Produkt zapewnia również doskonałe doświadczenia dźwiękowe. Technologia Histen pozwala na optymalizację jakości ultra szerokich pól dźwiękowych, przejściowych zniekształceń intermodulacyjnych, wyrównywania dźwięku i basów.

Ośmiordzeniowy procesor obsługuje przetwarzanie wysokiej jakości zdjęć na dużych ekranach i umożliwia wykonywanie wielu zadań w tym samym czasie. Technologia Motion Estimate and Motion Compensation (MEMC) pozwala na jednoczesną realizację obrazów o dużej jakości, najwyższą klasę dźwięku i daleką interakcję głosową. Wykorzystanie szerokości pasma procesora wyprzedza średnią branżową o około 50%.

 

Inteligentny aparat pop-up – nowe doświadczenie HONOR Vision

HONOR odgrywa pionierską rolę w dualnej strategii firmy Huawei. Po sukcesie bionicznego aparatu z podwójnym obiektywem, GPU Turbo i technologii wspomaganej przez sztuczną inteligencję, HONOR przenosi swoje doświadczenia na kolejne branże –  tym razem na sektor telewizorów.

honor tv teased feature 3 1200x630

Podczas konferencji GMIC prezydent HONOR zapowiedział pierwszy na świecie inteligentny ekran, na którym będzie można już korzystać z procesora Honghu 818. Marka HONOR wyposażyła najnowszą ofertę produktów HONOR Vision w inteligentny aparat pop-up, który zapewnia możliwości NPU do rozpoznawania rysów twarzy, zapewniając funkcjonalność i doskonałe wrażenia użytkowników.

Oficjalny debiut HONOR Vision odbędzie się w połowie sierpnia 2019.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile