Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG przedstawi wizję przyszłej mobilności podczas IAA Mobility 2023

LG przedstawi wizję przyszłej mobilności podczas IAA Mobility 2023

Firma LG Electronics ogłosiła, że zaprezentuje swoją wizję przyszłej mobilności na targach IAA Mobility 2023 w Monachium w Niemczech.

4 września 2023 r., przed otwarciem targów, które odbędą się w dniach 5–10 września 2023 r., LG zorganizuje konferencję prasową na głównej scenie (hala A1) w centrum wystawowym Messe München w trakcie IAA Media Day. Podczas wydarzenia będzie można osobiście przekonać się, co oznacza hasło: Taking Life’s Good on the Road.

Firma LG, która po raz pierwszy uczestniczy w targach IAA Mobility jako wystawca, przedstawi swoją wizję przyszłych rozwiązań w pojazdach oraz zaprezentuje wysoce zaawansowany ekosystem mobilności oferowany partnerom i klientom.

Ta konferencja prasowa jest niezwykle ważna, ponieważ działalność spółki Vehicle component Solutions Company stała się główną działalnością LG i napędza jej wzrost. Firma jest już doceniana za konkurencyjność w różnych branżach. Chcąc rozszerzyć działalność na sektor mobilności, wykorzystuje spostrzeżenia na temat klientów i ich doświadczeń, które zgromadziła dzięki urządzeniom AGD i produktom IT.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Korei Południowej w lipcu tego roku, firma ogłosiła przejście na model „Smart Life Solution Company” i podkreśliła, jak ważne jest dla niej aktywne reagowanie na stale zmieniające się trendy w motoryzacji. Poprzez właściwe sobie działania zorientowane na klienta doskonalone w ramach działalności B2C, LG zamierza zwiększyć sprzedaż i umocnić swoją pozycję jako czołowej globalnej firmy w branży mobilności.

 

Konferencja prasowa w ramach IAA Mobility 2023 będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej firmy (lg.com/global/mobility/events/iaa2023) oraz na kanale YouTube LG Global.

Autor |2023-08-02T08:59:20+02:002 sierpnia 2023 09:30|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile