Jesteś tutaj:-, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-IBA Poland nominowana do CEE Business Services Awards 2023

IBA Poland nominowana do CEE Business Services Awards 2023

16 stycznia 2023 roku Europejskie Stowarzyszenie Usług Biznesowych opublikowało listę finalistów Central and Eastern Europe (CEE) Business Services Awards. IBA Poland, nowo powstałe centrum deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu, będące częścią międzynarodowego holdingu IBA Group zdobyło nominację w kategorii „Najbardziej obiecujące nowe przedsiębiorstwo świadczące usługi biznesowe (BSC)”. 

Założona w 2021 roku IBA Poland świadczy usługi informatyczne, w szczególności z obszaru inżynierii danych (data engineering) takich jak integracja danych, opracowanie Data Lake oraz migracje systemów do chmury. Spółka zajmuje się wdrażaniem i modyfikacją aplikacji i systemów IBM i SAP.

Unikalną kompetencją firmy jest obsługa technologii mainframe. Będąca polską częścią międzynarodowego holdingu IBA Group spółka z sukcesem rozpoczęła działalność w czasie trwania globalnej pandemii i spowolnienia gospodarczego, które to czynniki okazały się nie tylko wyzwaniami, ale też impulsami przyspieszającymi transformację cyfrową.

Zwiększony popyt na usługi tworzenia oprogramowania pozwolił IBA Poland w ciągu ostatnich dwóch lat na zwiększenie liczby pracowników firmy do 400 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Obecnie IBA Poland świadczy usługi dla klientów międzynarodowych i planuje rozpocząć obsługę firm z siedzibą w Polsce.

 

Autor |2023-01-24T15:25:50+01:0024 stycznia 2023 16:00|Kategorie: Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile