Jesteś tutaj:-, Prawo, Rynek, Telewizja, Top7-Telewizja JAMBOX dołącza do akcji Oglądaj Legalne

Telewizja JAMBOX dołącza do akcji Oglądaj Legalne

SGT S.A., operator Telewizji JAMBOX, wspiera prowadzoną przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska akcję „Oglądaj Legalne”. Celem inicjatywy jest pomoc w rozpoznawaniu treści legalnie dystrybuowanych od tych, które są rozpowszechniane bez zgody właścicieli.

ogladaj legalnie logo

Akcja „Oglądaj legalne” polega na przyznawaniu znaku jakości podmiotom udostępniającym treści audio i wideo oraz towarzyszące im materiały dodatkowe. Udostępnianie powyższych materiałów musi odbywać się zgodnie z przepisami prawa, w szczególności na podstawie nabytych przez tych przedsiębiorców odpowiednich licencji lub innych stosownych uprawnień. Do grona podmiotów, które dbają o legalny przekaz dołączyła właśnie Telewizja JAMBOX.

Marka JAMBOX jest obecna na rynku od 2007 roku i jest dziś jedną z najchętniej wybieranych cyfrowych telewizji kablowych w Polsce. W ciągu ostatnich 12 miesięcy zyskała ponad 11 tysięcy nowych odbiorców. Obecnie w Polsce telewizję JAMBOX odbiera ponad 55 tysięcy abonentów na blisko 80 tysiącach dekoderów.

Usługi pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. Więcej informacji na temat oferty telewizji JAMBOX znajduje się pod adresem: www.jambox.pl
Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Oglądaj Legalne” dostępne są na stronie www.ogladajlegalne.pl.

źródło: SGT S.A

Czytaj też: Telewizja JAMBOX ma kolejnych 1100 abonentówAutor |2018-08-14T14:35:59+02:0014 sierpnia 2018 14:35|Kategorie: Newsy, Prawo, Rynek, Telewizja, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.