Jesteś tutaj:-, Prawo, Sprzęt, Tablety, Telefony-MSWiA – będzie można rozmawiać przez telefon komórkowy na zebrze

MSWiA – będzie można rozmawiać przez telefon komórkowy na zebrze

Nawiązując do dzisiejszego artykułu „Zakaz rozmów na zebrze”, który ukazał się w dzienniku „Rzeczpospolita” MSWiA informuje, że w nie są prowadzone żadne prace wprowadzające zakaz korzystania z telefonów komórkowych na przejściach dla pieszych.

Artykuł z dzisiejszej „Rzeczpospolitej” przedstawia zbyt daleko idące wnioski.

Kwestie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym będą przedmiotem dyskusji w ramach Rady Dialogu Społecznego. Omówione zostaną sprawy związane z działaniami profilaktycznymi i edukacyjnymi np. kampaniami społecznymi zwiększającymi świadomość pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym.

źródło: MSWiA

KanAutor |2017-05-09T11:27:58+02:009 maja 2017 11:27|Kategorie: Newsy, Prawo, Sprzęt, Tablety, Telefony|Tagi: , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Gliwice 9 maja 2017 w 11:38 - Odpowiedz

  cyt.:”MSWiA informuje, że w nie są wprowadzające zakaz korzystania z telefonów komórkowych na przejściach dla pieszych”…mały chochlik ale do rzeczy, czy można aktualnie korzystać z telefonu (rozmawiać, surfować itp) idąc po ów zebrze? Pasach dla pieszoty?
  No i pytanie z innej beczki, czy można nagrywać/kamerować np. wejście na komisariat policji lub urzędów państwowych w PL, sądach itd oraz przesłuchanie i całą procedurę np. gdy jest się świadkiem w sprawie? Oczywiście w błahej sprawie a nie o komisje czy afery które w PL nie da się lub nie chce się rozwikłać:-/

 2. lokuhva 9 maja 2017 w 19:55 - Odpowiedz

  Ów zebrze? Kamerować? I ty miauczysz coś o chochlikach, jełopie?

  • Gliwice 11 maja 2017 w 21:33 - Odpowiedz

   zastanów się 2x zanim coś napiszesz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.