Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia-eService i KAMSOFT dostarczą zintegrowane rozwiązania płatnicze dla polskich aptek

eService i KAMSOFT dostarczą zintegrowane rozwiązania płatnicze dla polskich aptek

eService rozpoczyna bliską współpracę z KAMSOFT – liderem krajowego rynku oprogramowania dla medycyny i farmacji. Pierwszym efektem umowy zawartej pomiędzy największym środkowo-europejskim agentem rozliczeniowym a dostawcą systemów dla blisko 90 proc. polskich aptek jest stworzenie rozwiązań płatniczych zintegrowanych z systemami dziedzinowymi KAMSOFT. Ich użytkownicy zyskają możliwość szybszego i wygodniejszego rozliczania transakcji, a także dostęp do nowoczesnych mobilnych i przenośnych terminali płatniczych. Inauguracji współpracy towarzyszy specjalna oferta dla aptek zamawiających usługi płatnicze. eService pokrywa w niej koszt nabycia licencji modułu Obsługi Kart Płatniczych KAMSOFT, udostępniając go jako element kompleksowego rozwiązania.

 

Rozpoczęcie współpracy pomiędzy wiodącym agentem rozliczeniowym a dostawcą najpopularniejszego w Polsce systemu wspomagającego pracę kilkunastu tysięcy aptek jest ważnym krokiem na drodze rozwoju eService i KAMSOFT, ale także całego rynku usług płatniczych. Nasza współpraca z pewnością przyczyni się do zwiększenia komfortu pracy farmaceutów i zadowolenia pacjentów. Pamiętamy, że jest wśród nich znaczna grupa osób starszych, dla których skrócenie czasu obsługi ma niebagatelne znaczenie – tak w zakresie bezpieczeństwa epidemicznego, jak i komfortu fizycznego. Aby wesprzeć szybkie udostępnienie nowych rozwiązań współpracujących z systemem KAMSOFT jeszcze przed kolejną falą pandemii, zdecydowaliśmy się pokryć koszty zakupu licencji na oprogramowanie i udostępnić je aptekom bezpłatnie – powiedziała Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

 

Dzięki współpracy KAMSOFT i eService w aptekach pojawią się nowoczesne i niezawodne urządzenia płatnicze, dostarczone i obsługiwane przez największego polskiego agenta rozliczeniowego – eService. Nowe urządzenia oraz zintegrowane z nimi rozwiązania zapewnią aptekom korzystającym z systemu dziedzinowego KAMSOFT zwiększenie komfortu i skrócenie czasu obsługi Klientów. Będzie to możliwe dzięki szybszej i intuicyjnej obsłudze płatności bezgotówkowych realizowanych kartami płatniczymi i ich nośnikami (telefonem, zegarkiem), a także za pomocą płatności mobilnych BLIK.

Rozwiązanie przygotowane przez partnerów pomyślnie przeszło testy eksploatacyjne i jest już dostępne w ofercie KAMSOFT. Apteki zainteresowane jego wdrożeniem mogą też skorzystać z preferencyjnych warunków, dzięki którym nie będą ponosić kosztów zakupu licencji OKP KAMSOFT, pokrywanych przez eService.

 

Dążymy do tego, aby obsługa pacjentów w aptece była bezpieczna i szybka. Dzięki integracji z eService Farmaceuci zyskali możliwości realizacji płatności w sposób maksymalnie uproszczony – praktycznie bez dotykania terminala płatniczego. Ogranicza to konieczność kontaktu z kolejną powierzchnią, co ma istotne znaczenie w kontekście walki z epidemią koronawirusa. Jest to spójne z kierunkiem naszych działań “no-touch service”, który intensywnie rozwijamy m.in. poprzez możliwość bezdotykowej realizacji eRecept czy rozwiązania zdalne wspierające proces leczenia. Co jest równie ważne, kolejna integracja z modułem OKP przyspiesza także sam proces obsługi pacjentów oraz zmniejsza ryzyko błędów przy płatnościach elektronicznych. – Dodaje Grzegorz Mródź – Prezes Zarządu KAMSOFT S.A.

 

Moduł Obsługi Kart Płatniczych (OKP), stanowiący rozszerzenie systemu dziedzinowego KAMSOFT, dedykowanego dla aptek, ułatwia i przyspiesza obsługę płatności bezgotówkowych w aptece. Dzięki niemu farmaceuci nie muszą ręcznie wpisywać kwot do zapłaty, ponieważ te automatycznie pojawiają się na urządzeniu. Pomaga to zmniejszyć ryzyko ewentualnych pomyłek oraz przyspiesza obsługę klientów. Ponadto rozwiązanie minimalizuje koszty związane z eksploatacją oraz dzierżawą urządzeń płatniczych.

Autor |2021-10-07T12:54:30+02:007 października 2021 15:00|Kategorie: Finanse, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.