Jesteś tutaj:-, Płatności, Promocje, Rynek, Top7-Zapłać za bilety kartą Visa, a nawet 50% ich wartości wróci do programu Visa Oferty

Zapłać za bilety kartą Visa, a nawet 50% ich wartości wróci do programu Visa Oferty

Lato za pasem, a pogoda jest wspaniała – wszystko zachęca do podróży! SkyCash i Visa czują ten klimat. W ramach wspólnej promocji zachęcają do podróży i zwracają 50% wartości zakupionego biletu.

Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash. Pasażerowie mają do dyspozycji pociągi 9 przewoźników (Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, POLREGIO, SKM Trójmiasto, Warszawska Kolej Dojazdowa) oraz komunikację miejską w ponad 60 miejscowościach. Jest z czego wybierać i jest gdzie jeździć!

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl, a następnie za pomocą tej samej karty zakupić bilet w aplikacji SkyCash. Po odbyciu podróży środki w wysokości połowy wartości biletu (jednak nie więcej, niż 10 zł) wrócą na konto SkyCash pasażera. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2018 roku. Regulamin promocji dostpny jest tutaj.

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 000 000 użytkowników, którzy mają dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogą płacić za parkowanie w ponad 50 miastach.

Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store, jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu m.skycash.com.

Visa Oferty to wyjątkowy program, zapewniający szeroki wybór ofert od znanych i lubianych detalistów oraz szybki zwrot części poniesionych wydatków. Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie, zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów. Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową www.visaoferty.pl oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.

źródło: SkyCashAutor |2018-06-14T07:29:09+02:0014 czerwca 2018 07:29|Kategorie: Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.