Jesteś tutaj:-, Płatności, Promocje, Rynek, Top7-10 zł od Visa dla użytkowników Veturilo

10 zł od Visa dla użytkowników Veturilo

Doładowując konto Veturilo na kwotę minimum 1 zł i płacąc z Visa Checkout, konsumenci otrzymają jednorazowy bonus w wysokości 10 zł. Promocja potrwa do 20 lipca lub do wyczerpania puli doładowań – jest ich w sumie 5000 – kto pierwszy, ten lepszy.

Nextbike Polska S.A., operator Veturilo i zarazem lider w dostarczaniu i zarządzaniu siecią samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich, przygotował dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Doładowując konto za min. 1 zł i dokonując płatności za pomocą Visa Checkout – rozwiązania, które umożliwia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności kartą online – użytkownicy Veturilo otrzymają do wykorzystania jednorazowy bonus o wartości 10 zł. Bonus można zrealizować do 30 listopada br.

Cieszymy się, że z wygodnych płatności z Visa Checkout mogą korzystać również użytkownicy rowerów miejskich. Tak jak rower zapewnia łatwe i szybkie dotarcie do celu w miejskim zgiełku, tak Visa Checkout oferuje takie same doświadczenia przy płaceniu kartą online. Dzięki usłudze, płatności stają się naprawdę komfortowe” – mówi Jakub Kiwior, dyrektor generalny na Polskę i Węgry, Visa. „Liczymy na to, że wspólna promocja zachęci konsumentów do jeszcze częstszego korzystania z rowerów jako sposobu poruszania się po mieście”.

Z systemu Veturilo można przez pierwsze 20 minut korzystać zupełnie za darmo, jednak gdy przekroczymy ten czas, pobierana jest opłata. Dlatego kładziemy duży nacisk, by użytkownicy mogli w łatwy i bezpieczny sposób doładować swoje konto. Te wymagania spełnia usługa Visa Checkout, która znacznie upraszcza proces płatności kartą online i umożliwia jej dokonanie z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia. Mamy nadzieję, że ta wygodna metoda płatności, połączona z promocją, zachęci do wypożyczenia roweru zarówno dotychczasowych, jak i nowych użytkowników” – mówi Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy Nextbike Polska.

Visa Checkout ułatwia zakupy online, pozwalając na ich opłacanie bez konieczności każdorazowego wpisywania danych karty. Użytkownik zapisuje je w usłudze tylko raz – w trakcie rejestracji. Później, do potwierdzenia płatności wystarczy jedynie podanie loginu i hasła. Nad bezpieczeństwem transakcji realizowanych poprzez Visa Checkout czuwa wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3D-Secure. Płacenie za zakupy online poprzez Visa Checkout daje konsumentom dostęp do takich samych korzyści, jakie oferuje tradycyjne posługiwanie się kartami (m.in. usługa chargeback).

Regulamin promocji znajduje się na stronie: http://www.nextbike.pl/visacheckout/regulamin

źródło: VisaAutor |2018-06-23T07:28:25+02:0023 czerwca 2018 07:28|Kategorie: Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.