Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek-Rekordowe zakupy w okresie Black Week na Amazon

Rekordowe zakupy w okresie Black Week na Amazon

Rekordowy dla Amazon start sezonu świątecznego na świecie. W Polsce, najpopularniejszymi kategoriami podczas Black Week były urządzenia Amazon (Kindle i Echo), zabawki, artykuły drogeryjne i narzędzia do renowacji domu.

Podczas Black Week (19-29 listopada) klienci w Polsce kupowali produkty w niezwykle okazyjnych cenach we wszystkich kategoriach, od mody i domu po elektronikę, zabawki, urządzenia Amazon i książki.

Zarówno w sezonie świątecznym, jak i na co dzień klienci Amazon mogą liczyć na znaczące oszczędności. Tegoroczny Black Week był organizowany na amazon.pl po raz pierwszy, a w ramach Amazon Prime klienci otrzymywali jak zawsze szybką i darmową dostawę milionów produktów.

Do najpopularniejszych kategorii wybieranych przez klientów w tym czasie należały urządzenia Amazon (Kindle i Echo), zabawki, artykuły drogeryjne i narzędzia do renowacji domu.

Jeśli chodzi o konkretne produkty, najlepiej sprzedawały się urządzenia Amazon – Kindle i Echo, laser liniowy Bosch Atino, Philips Multigroom series 7000 14 w 1, klasyczna gra Jenga z drewnianymi klockami Hasbro oraz tabletki do zmywarki Somat Gold.

Amazon ułatwia klientom robienie świątecznych zakupów, oferując im szeroki wybór produktów w okazyjnych cenach, z wygodną dostawą i różnymi opcjami odbioru. Sprawna obsługa zamówień podczas sezonu świątecznego, jak i w całym roku, nie byłaby możliwa bez naszych pracowników, partnerów logistycznych oraz prawie dwóch milionów MŚP nalężących do naszej sieci niezależnych partnerów handlowych na całym świecie, którzy niezmiennie zapewniają klientom najlepsze doświadczenia zakupowe.

Klienci, którzy jeszcze nie zamówili wszystkich prezentów, mogą skorzystać ze Świątecznych Okazji Last Minute w dniach 1-22 grudnia i kupić je nawet do 40% taniej.

Członkowie Amazon Prime mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw milionów produktów, nawet następnego dnia, bez minimalnej wartości zamówienia. Wystarczy zarejestrować się na darmowy, 30-dniowy okres próbny. Po jego zakończeniu Prime kosztuje 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Klienci, którzy nie mają Amazon Prime, mogą również skorzystać z darmowej dostawy przy zamówieniach produktów sprzedawanych i wysyłanych przez Amazon o wartości powyżej 40 zł. Większość produktów kupionych między 1 października a 31 grudnia 2021 r. można zwrócić do 31 stycznia 2022 r. (szczegółowe informacje znajdują się na stronach produktów)Autor |2021-12-03T13:11:45+02:003 grudnia 2021 14:00|Kategorie: e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Bartek VD 4 grudnia 2021 w 22:26 - Odpowiedz

    Black week to okres najczęstszych zakupów ludzi przez zniżki ogromne 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.