Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Rynek, Wydarzenia-MintCloud w gronie finalistów Startup Collider PwC

MintCloud w gronie finalistów Startup Collider PwC

Program akceleracji PwC Startup Collider jest szansą rozwoju najlepszych europejskich startupów. Spośród 300 kandydatów do II edycji akceleratora, 12 startupów, które finalnie zakwalifikowało się do udziału w programie, zyskało niepowtarzalną możliwość pracy z ekspertami PwC oraz szansę na dołączenie do grona partnerów biznesowych firmy. Jednym z polskich finalistów jest MintCloud – innowacyjna platforma lojalnościowo-marketingowa, wykorzystująca Machine Learning.

Celem kolejnej już edycji programu PwC Startup Collider jest wsparcie innowacyjnych firm technologicznych w rozwoju i maksymalizacji zysków, za sprawą współpracy z ekspertami i mentorami PwC.

Najbardziej perspektywiczna dwunastka wybranych startupów pochodzi z 5 krajów: Czech, Estonii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Polski, którą reprezentuje między innymi MintCloud – platforma wykorzystująca algorytmy OCR oraz Machine Learning, aby skutecznie zachęcić klientów do częstszego odwiedzania sklepów i świadomych zakupów przy łatwej w obsłudze kontroli budżetu. MintCloud doskonale sprawdza się w firmach posiadających własne sklepy stacjonarne i e-commerce. Dzięki technologii czytania paragonów fiskalnych teraz również marki FMCG mogą wreszcie nagrodzić konsumentów za zakup konkretnych produktów w czasie rzeczywistym i być z nimi w bezpośrednim kontakcie.

Konsumencka strona aplikacji automatycznie zapisuje wydatki i kontroluje budżet, a także oferuje promocje dopasowane do indywidualnych profili klientów. Z kolei jej strona biznesowa gwarantuje pełną automatyzację marketingu biznesu o każdym profilu działalności.

Wybrane startupy otrzymają wsparcie w rozwoju biznesu i szansę na międzynarodową ekspansję wraz z jedną z najsilniejszych globalnych marek.

Więcej na temat projektu: https://www.pwc.pl/en/startupcollider/startupcolliderblog/pwc-startup-collider-has-chosen-12-technological-startups-from-the-european-region.html

Więcej na temat MintCloud: https://biz.mintcloud.me/

Autor |2018-02-21T21:59:31+01:0021 lutego 2018 21:59|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Rynek, Wydarzenia|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile