Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Panasonic przygotowuje spektakularny pokaz holograficzny na ISE 2018

Panasonic przygotowuje spektakularny pokaz holograficzny na ISE 2018

Pokazy wizualne Panasonic stały się w ostatnich latach nieodłączną częścią targów ISE. Na najbliższą edycję firma również szykuje widowisko, które wykorzystywać będzie projekcję laserową, mapping 3D, technologię śledzenia ruchu oraz udział artystów.


Panasonic prezentował w ubiegłych latach między innymi mapping 3D wyświetlony na sportowym samochodzie, pokaz zrobotyzowanych ekranów 4K oraz ruchomą projekcję wyświetlaną na ogromnych latających balonach. W tym roku firma planuje zademonstrować kombinację sztuk wizualnych, technologii laserowej i mappingu 3D, które razem mają zatrzeć granicę między tym, co dzieję się na żywo a co jest wyświetlane z projektorów.

Dzięki mappingowi 3D możemy w magiczny sposób wykorzystać otoczenie do wyświetlenia projekcji, co trudno jest osiągnąć za pomocą innych technik wizualnych – mówi Thomas Vertommen, Panasonic European Product Marketing Manager. – Korzystając z technologii laserowej, możemy zaangażować ludzi i ożywić otaczające nas obiekty, by stworzyć niesamowite widowisko.


Za przygotowanie projekcji odpowiada firma Painting with Light. Aby mogła ona zostać zrealizowana Panasonic połączył siły z Novaline – firmą dostarczającą niewidzialne tkaniny, które posłużą jako ekrany do wyświetlenia projekcji. W połączeniu ze światłem lasera z projektorów Panasonic 3-chip DLP umożliwią one kreację wyjątkowo przejrzystych i realistycznych obrazów.

Przy produkcji pokazu Panasonic po raz kolejny będzie współpracował z firmami Blacktrax oraz Disguise (dawniej d3 Technologies), które dostarczą system śledzenia ruchu umożliwiający odtworzenie prezentacji na poruszających się obiektach, a także technologię serwerową do obsługi prezentacji na żywo.

Pokaz Panasonic będzie można obejrzeć podczas najbliższych targów ISE (6-9 lutego 2018 r.).

źródło: Panasonic

Kan

Autor |2018-01-11T07:15:23+01:009 stycznia 2018 16:25|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile