Jesteś tutaj:-, Rynek-Dziś Avaya wchodzi na giełdę NYSE

Dziś Avaya wchodzi na giełdę NYSE

Avaya Holdings, czołowa firma działająca w obszarze komunikacji biznesowej, w dniu 17 stycznia uczci swój debiut giełdowy uderzeniem w dzwon otwarcia nowojorskiej giełdy NYSE (New York Stock Exchange). Avaya wchodzi na giełdę po pomyślnym przeprowadzeniu restrukturyzacji finansowej, która umożliwiła obniżenie zadłużenia firmy o miliardy dolarów i przeznaczenie 300 mln dolarów na inwestycje w innowacje techniczne i wzrost.

W imieniu całego zespołu oraz naszych klientów i partnerów mam zaszczyt uczczenia debiutu giełdowego nowej firmy Avaya, która jest bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej skoncentrowana na utrzymaniu czołowej pozycji w obszarze transformacji cyfrowej” – powiedział Jim Chirico, prezes i dyrektor generalny firmy Avaya. „Dzięki naszym innowacjom i doświadczeniu we wdrażaniu różnej skali rozwiązań Avaya zajmuje strategiczne miejsce w obszarze łączności dla przedsiębiorstw obsługując ponad 130 tys. klientów działających w 220 tys. lokalizacji na całym świecie, ponad 90% firm z listy Fortune 100 i ponad 100 milionów użytkowników”.

Chirico dodał: „Avaya jest także jednym z największych dostawców rozwiązań Unified Communications i Contact Center w chmurze. Mamy przed sobą wspaniałą przyszłość. Zaledwie około 10% klientów korzystających z naszych Contact Center zmigrowało je do chmury. Jesteśmy pasjonatami jeżeli chodzi o elastyczność, otwarte architektury i różnorodność wariantów wdrożeniowych, dzięki którym nasi klienci mogą podołać oczekiwaniom rynku, a nawet je przekraczać, skutecznie konkurować i korzystać z takich nowinek technologicznych, jak sztuczna inteligencja, blockchain czy Internet rzeczy”.

Transmisja na żywo ceremonii otwarcia na stronie NYSE (http://livestream.com/NYSE) jest zaplanowana na 17 stycznia 2018 r., na godz. 15.30 czasu polskiego.

Również od 17 stycznia 2018 r. akcje firmy Avaya będą notowane na NYSE nosząc symbol giełdowy AVYA.

źródło: Avaya

KanAutor |2018-01-17T11:44:54+01:0017 stycznia 2018 11:44|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. gosc 17 stycznia 2018 w 11:59 - Odpowiedz

    A moja firma w której pracuję duży koncern zatrudniający 1500 osób jakiś czas zrezygnowała z usług tej firmy, bardzo drogie terminale oferowali. Teraz wzięli jakieś biznesowe Orange kilkaset aktywacji i są zadowoleni, codziennie masowo używają.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.