Jesteś tutaj:-, Rynek-A.T. Kearney tworzy globalny alians z Microsoft

A.T. Kearney tworzy globalny alians z Microsoft

A.T. Kearney, wiodąca globalna firma doradcza, posiadająca biura w ponad 40 krajach, poinformowała o utworzeniu globalnego aliansu „Connected Enterprise” z firmą Microsoft. Ogłoszenie nastąpiło podczas Digital Business Forum (DBF), organizowanego przez A.T. Kearney w Berlinie, wydarzenia, które zrzesza kadrę zarządzającą i liderów branży digitalowej, jak również pionierów, innowatorów i przedsiębiorców.

Na Digital Business Forum zaproszeni zostali eksperci, którzy podzielili się doświadczeniami w zakresie transformacji cyfrowej, a także sposobami na to, jak przekształcić innowacyjne idee w praktyczne, zrównoważone rozwiązania, zmieniające oblicze biznesu.

Alians będzie wspierał tworzenie nowoczesnych przedsiębiorstw, optymalnie wykorzystujących dane i analitykę w swojej działalności. Szerokie doświadczenie A.T. Kearney w budowaniu strategii oraz optymalizacji działalności operacyjnej, w tym tworzeniu nowych modeli biznesowych i operacyjnych, w połączeniu z platformą Microsoft Azure, pozwolą tworzyć w pełni zintegrowane wizje i plany działania dla firm, które dążą do osiągniecia przewagi konkurencyjnej.

Connected Enterprise będzie gromadził dane (np. poprzez Internet Rzeczy (IoT) i urządzenia przenośne), generował wnikliwe spostrzeżenia (dzięki sztucznej inteligencji i danym zawartym w chmurze), podejmował działania (wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość i robotykę) oraz dostarczał wyniki (wykorzystując analizę danych).

Arjun Sethi, partner i lider globalnej i amerykańskiej praktyki Transformacji Cyfrowej, komentuje porozumienie – Połączyliśmy siły z firmą Microsoft jako wiodącą międzynarodową firmą technologiczną w dużej mierze ze względu na jej stałe dążenie do wspierania ludzi i organizacji w realizacji ich pełnego potencjału. Z naszym dorobkiem, jako jednej z najstarszych globalnych firm konsultingowych, łączy nas wyjątkowa wiedza i właśnie to dążenie, by wspierać klientów w ich rozwoju.

Victor Morales, wiceprezydent Enterprise Partners w Microsoft, powiedział – Doświadczenie A.T. Kearney
w zakresie transformacji cyfrowej w połączeniu z szerokim portfolio wiodących produktów i usług platformy Microsoft Azure, pomogą naszym wspólnym klientom uzyskiwać lepsze zrozumienie biznesu i wyniki w trakcie cyfrowej transformacji.

Alians ma na celu pomoc klientom w optymalizacji strony przychodowej i strategii wzrostu, obniżaniu kosztów i zwiększaniu efektywności działań na wskroś łańcucha wartości. W szczególności pomoże on firmom w:

  • stworzeniu innowacyjnej gamy produktów i usług,
  • zwiększaniu efektywności sprzedaży i zaangażowania klientów,
  • zoptymalizowaniu działalności operacyjnej – w tym łańcucha dostaw, produkcji i zaplecza organizacyjnego,
  • zwiększaniu produktywności pracowników.

„Connected Enterprise” to partnerstwo z klientami, które ma pomóc im rozwijać ich przedsiębiorstwa.

Skumulowana wiedza A.T. Kearney i Microsoft, w połączeniu z ich globalnym doświadczeniem i możliwościami, jakie niesie digitalizacja, zapewniają niezwykłe warunki do tego, by skuteczne zmieniać duże przedsiębiorstwa w organizacje przyszłości.

źródło: A.T. Kearney

Kan

Autor |2017-06-21T11:39:21+02:0021 czerwca 2017 11:39|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile