Jesteś tutaj:-, Rynek-Telix.pl patronem medialnym II Polskiego Forum Cyberbezpieczeństwa

Telix.pl patronem medialnym II Polskiego Forum Cyberbezpieczeństwa

Telix.pl został patronatem medialnym II Polskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC PL, które z inicjatywy Instytutu Kościuszki odbędzie się 6 kwietnia 2017 r. na PGE Narodowym w Warszawie.


CYBERSEC PL to wiodąca polska konferencja poświęcona strategicznym aspektom narodowego cyberbezpieczeństwa. Tworzymy rozwiązania, które wspierają prowadzenie skutecznych i suwerennych działań w cyberprzestrzeni oraz wzmacniają rozwój polskiej gospodarki. Poprzez debatę kluczowych przedstawicieli sektora cyberbezpieczeństwa, kreujemy strategiczne kierunki polityk publicznych i prac legislacyjnych, a także wspieramy budowanie współpracy publiczno-prywatnej.

CYBERSEC PL to również przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń, która przyczynia się do tworzenia rozwiązań przyjaznych biznesowi i wspomagania innowacyjności. Wydarzenie jest okazją do budowania trwałych relacji z najważniejszymi podmiotami zaangażowanymi w umacnianie cyberbezpieczeństwa Polski. Wśród uczestników i partnerów konferencji znajdują się m.in. wysocy rangą przedstawiciele instytucji publicznych, świata nauki, narodowi i światowi liderzy biznesu oraz startupy, a także organizacje pozarządowe i liderzy opinii.

Tematyka konferencji podejmuje najbardziej aktualne wyzwania wynikające z funkcjonowania w cyfrowym świecie. Jednym z głównych tematów będzie dyskusja dotycząca wdrożenia Strategii Cyberbezpieczeństwa RP na lata 2017 – 2022 z udziałem Anny Streżyńskiej, Minister Cyfryzacji.

źródło: wł.

KanAutor |2017-03-17T13:11:29+01:0017 marca 2017 13:11|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.