Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt-CeBIT 2017: technologia ALE w epoce cyfryzacji

CeBIT 2017: technologia ALE w epoce cyfryzacji

Firma ALE, oferujące produkty i usługi pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, zaprezentuje na targach CeBIT 2017, Hanower 20-24 marca 2017 r., swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie platform komunikacyjnych i rozwiązań udostępnianych na żądanie.

Targi CeBIT są najważniejszym na świecie wydarzeniem w branży technologii cyfrowych. Podczas ich tegorocznej edycji, której głównym tematem będzie cyfrowa transformacja, ALE przedstawi najnowsze komponenty swojej oferty, takie jak technologie sieci nowej generacji, rozwiązania ukierunkowane na użytkownika czy modele usług z opłatą uzależnioną od faktycznego wykorzystania, przeznaczone głównie dla firm poszukujących nowych możliwości rozwoju.


W tym roku przedsiębiorstwo ALE będzie obecne wraz ze swoimi partnerami handlowymi, takimi jak KOMSA, ALSO, iTANCIA i ITAS, a także Sennheiser, Plantronics, NewVoice i Ferrari electronic. Zespół pokaże, jak odpowiednie technologie i modele wdrażania mogą pomóc w cyfrowej transformacji przedsiębiorstwom działającym na dzisiejszych wysoce konkurencyjnych rynkach.

Sieć jako podstawa cyfrowego przedsiębiorstwa

Centralnym elementem cyfrowego przedsiębiorstwa jest sieć. ALE wraz z partnerami przedstawi swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie usług sieciowych, takie jak:

  • Network on Demand ― model infrastruktury z opłatą uzależnioną od użycia, w którym firma płaci wyłącznie za faktycznie wykorzystane usługi.
  • Zarządzanie sieciami nowej generacji ― model zaawansowanych analiz ukierunkowany na aplikacje i zwiększający widoczność sieci.
  • Zaawansowane rozwiązania mobilne do sieci kampusowych ― technologie spełniające wymagania przedsiębiorstw w zakresie mobilności i Internetu rzeczy dzięki większej szybkości, mniejszym opóźnieniom i lepszej jakości usług na obszarach o dużej gęstości w połączeniu z silniejszym protokołem zabezpieczeń i automatyzacją zarządzania.

Nowoczesne środowisko pracy w epoce cyfryzacji

Przedsiębiorstwa zgłaszają dziś duże zapotrzebowanie na elastyczne i proste we wdrażaniu rozwiązania zwiększające mobilność pracowników. ALE przedstawi nowe produkty i funkcje, które spełniają te wymagania i pomagają w rewitalizacji nowoczesnego środowiska pracy:

  • Alcatel-Lucent OpenTouch 2.3 ― najnowsza wersja urządzenia OpenTouch jest wyposażona w nowe funkcje mobilności i współpracy, które umożliwiają korzystanie z technologii UC&C.
  • Integracja platformy ― dzięki integracji nowej platformy komunikacyjnej ALE OXO Connect z rozwiązaniem Rainbow Essential powstało innowacyjne chmurowe środowisko pracy ułatwiające kooperację, obsługujące użytkowników wewnętrznych i współpracowników zewnętrznych.
  • Otwarte interfejsy API ― Rainbow Communications to platforma jako usługa (Platform-as-a-Service), która dzięki swojej otwartej architekturze umożliwia integrację aplikacji innych firm.
  • Rozszerzone funkcje telefoniczne ― nowa seria „S” telefonów biurkowych Premium DeskPhone zapewnia nowe możliwości i udoskonalone funkcje obsługi użytkownika bez dodatkowych kosztów.

Alexandra Biebel, dyrektor ds. komunikacji marketingowej na region Europe North (EUNO) w ALE

Dużym wyzwaniem dla współczesnych przedsiębiorstw jest wykorzystanie infrastruktury sieciowej i telekomunikacyjnej w sposób generujący zyski i stymulujący wzrost. Niezależnie od tego, czy firma chce to zrobić poprzez obniżenie lub eliminację nakładów kapitałowych, wdrożenie zautomatyzowanej technologii, czy też usprawnienie łączności w sposób zapewniający ciągłą dostępność pracowników dla klientów i współpracowników, bardzo ważne jest, aby rozwiązanie było dostosowane do konkretnych potrzeb. W wyborze takiego rozwiązania pomaga model produktów tworzonych »na miarę«. Dlatego w tym roku dołączyli do nas główni partnerzy handlowi i partnerzy w zakresie aplikacji firmy ALE: chcemy pokazać, jak wspólnie tworzymy unikatowe rozwiązania technologiczne”.

źródło: Alcatel-Lucent Enterprise

KanAutor |2017-03-01T09:16:36+02:001 marca 2017 09:16|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.