Jesteś tutaj:-, Rynek, Voip-KONTEL autoryzowanym dystrybutorem telefonów IP Yealink w Polsce

KONTEL autoryzowanym dystrybutorem telefonów IP Yealink w Polsce

Firma KONTEL poinformowała o podpisaniu kolejnej bezpośredniej umowy i uzyskaniu statusu autoryzowanego importera pełnego portfolio Yealink – wiodącego dostawcy rozwiązań z zakresu Unified Communication. W wyniku podpisanych umów KONTEL stał się jedynym dystrybutorem rozwiązań wideokonferencyjnych i jednym z dwóch dystrybutorów telefonów IP tej marki.

Yealink T48G IP
Yealink T48G IP

Założona w 2001 roku firma Yealink jest pionierem myśli technologicznej w komunikacji telefonicznej. Pomaga firmom w pełni wykorzystać Unified Communication i „Easy Collaboration”. Rozwiązania Yealink przeznaczone dla podmiotów różnej wielkości, obejmują obszerne portfolio produktów, takich jak systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, telefony stacjonarne IP i bezprzewodowe telefony DECT. Według firmy doradczej „Frost & Sullivan”, Yealink jest obecnie drugim na świecie pod względem wielkości dostawcą telefonów opartych na protokole SIP.

Na rozwijającym się rynku firmy potrzebują niezawodnych urządzeń VoIP, aby wspierać migrację do schematu All-IP” powiedział Andrzej Wiśniewski, Business Development Manager w firmie KONTEL. „Nowa umowa oparta na dotychczasowej wieloletniej współpracy wzmacnia strategiczną pozycję KONTEL, dzięki czemu możemy zwiększyć zasięg działania na terenie Polski, dostarczając bogatą funkcjonalność, wyjątkową jakość i niezawodność w telefonach IP”. To, po podpisaniu w marcu br. umowy o wyłączność na dystrybucję rozwiązań wideokonferencyjnych, kolejny krok w umacnianiu partnerstwa między Yealink a KONTEL.

Cieszymy się z zacieśniającego się partnerstwa z firmą KONTEL znanej na rynku z wysokiej kultury sprzedaży i wysokiego poziomu wsparcia prowadzonych projektów. Pozwoli nam to rozszerzyć obecność w lokalnym kanale sprzedaży i lepiej obsługiwać klientów w regionie Polski.” powiedział wiceprezes Yealink Stone Lu.

źródło: KONTEL

Kan

Autor |2016-10-01T08:01:53+02:001 października 2016 08:01|Kategorie: Newsy, Rynek, Voip|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile