Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Atos Polska odpowiedzialna za działanie systemów ARiMR

Atos Polska odpowiedzialna za działanie systemów ARiMR

Firma Atos wygrała przetarg ogłoszony przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pokonując Asseco Poland, HP Enterprise, Sygnity i Comarch. Kontrakt o wartości 59 mln zł będzie realizowany przez 47 miesięcy.

Mamy ogromne doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu zaawansowanych systemów informatycznych nie tylko w Europie, ale i na świecie. Jestem przekonany, że znacząco usprawnimy działanie obecnych systemów ARiMR, a co za tym idzie obniżymy koszty eksploatacji – mówi Norbert Biedrzycki, CEO Atos Polska.

System Informatyczny Agencji, którym zajmie się Atos, obsługuje kilka milionów użytkowników i ma strategiczny charakter zarówno dla ARiMR jak i dla polskiego rolnictwa. Wspiera m.in. obsługę transferów finansowych, w tym wniosków o dopłaty bezpośrednie. Zapewnia także funkcjonowanie szeregu procesów jak np. wypłaty rent strukturalnych, rejestracja zwierząt, rejestr producentów rolnych czy postępowania kontrolne.

Strategia Atos Polska zakłada kontynuację ekspansji firmy w polskim sektorze publicznym. Firma jest już dostawcą usług m.in. w Ministerstwie Finansów, Ministerstwie Sprawiedliwości i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie ofertę Atosa jako najkorzystniejszą, o wartości 16 mln zł, wybrało Ministerstwo Rozwoju.

Ruszamy z kilkoma naprawdę ważnymi projektami w administracji publicznej i energetyce. Chcemy pomóc polskiemu rządowi w realizacji strategicznych zmian i informatyzacji kraju. Przed nami prawdziwa cyfrowa rewolucja – podsumowuje prezes Norbert Biedrzycki.

źródło: Atos

KanAutor |2016-04-11T09:42:07+02:0011 kwietnia 2016 09:42|Kategorie: Finanse, Newsy, Rynek|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.