Jesteś tutaj:-, Prepaid, Rynek-Virgin Mobile – przekażemy 100 000 zł na rozwój biznesu

Virgin Mobile – przekażemy 100 000 zł na rozwój biznesu

Ruszyła II edycja programu Virgin mobile Academy, która wesprze innowacyjne projekty biznesowe związane z kulturą i sztuką. Jest o co walczyć! Nagroda główna to 100 000 zł na realizację swojego pomysłu.


Pragniemy zmobilizować przedsiębiorców do wspierania przedsięwzięć kulturalnych. Poprzez projekt Virgin Mobile Academy, Virgin Mobile podkreśla uznanie zarówno dla postawy artystów, jak i wartości, które są źródłem inspiracji dla nich samych – powiedział Richard Branson. – Jeśli czujesz się na siłach, żeby poprzez artystyczne przedsięwzięcie pozytywnie wpływać na rozwój polskiego społeczeństwa, czekamy na Ciebie! – dodał.

Przystąpienie do VMA jest całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział, wystarczy nagrać 15-30 sekundowy film prezentujący pomysł na biznes związany z kulturą/sztuką, uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej academy.virginmobile.pl i zaakceptować regulamin konkursu.

Wszystkie pomysły zgłoszone do Virgin Mobile Academy oceni jury, złożone z przedstawicieli świata biznesu, kultury i mediów.

Termin zgłoszeń do programu upływa 31 stycznia 2016. Jury zakwalifikuje do kolejnego etapu 150 uczestników, którzy zostaną zaproszeni do udziału w warsztatach rozwijających umiejętności biznesowe związane z kulturą. W maju 2016 Jury dokona selekcji 15 projektów i zaprosi ich autorów do ścisłego finału. Zwycięzcę, który otrzyma 100 000 zł na rozwój swojego projektu, poznamy w czerwcu 2016.

W pierwszej edycji Virgin Mobile Academy, zwyciężył nowatorski projekt Migam.pl, autorstwa Przemysława Kuśmierka i Sławomira Łuczywka, którzy otrzymali od Virgin Mobile Polska czek na rozwój biznesu.

źródło: Virgin Mobile Polska

Kan

Autor |2015-12-02T11:29:05+01:002 grudnia 2015 11:29|Kategorie: Newsy, Prepaid, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile