Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Projekt Komputronik Biznes dla Telewizji Puls

Projekt Komputronik Biznes dla Telewizji Puls

Komputronik Biznes, integrator rozwiązań na rynku IT, nawiązał współpracę z Telewizją Puls Sp. z o.o. W ramach umowy Komputronik Biznes dostarczył zestawy komputerowe marki HP wraz z monitorami. Zamówienie objęto rozszerzonymi gwarancjami.

Specyfika pracy redakcji i pozostałych działów, np. programowego czy technicznego, stawia określone wymagania. Konieczny jest sprzęt wydajny, nowoczesny i wygodny w codziennym, wielogodzinnym użytkowaniu, natomiast wdrożenie musi przebiegać bardzo sprawnie i nie może zakłócać bieżącej pracy.

Komputery dostarczone przez Komputronik Biznes wykorzystujemy w codziennej pracy do obsługi systemów informatycznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania telewizji. Mam na myśli na przykład archiwum cyfrowe, które zwiększa wydajność produkcyjną, poprawia workflow i umożliwia dostarczenie widzom produktu najwyższej jakości. To bardzo istotne, biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy nadawcą dwóch kanałów w jakości HD – wyjaśnia Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls Sp. z o.o. Sprzęt o wysokiej wydajności jest konieczny także w przypadku analizy wyników oglądalności – dodaje.

Komputronik Biznes dostarczył Telewizji Puls kilkadziesiąt wysokiej jakości komputerów stacjonarnych HP z serii EliteDesk oraz monitory HP EliteDisplay E231.

Seria EliteDesk 800 oferuje 8 GB RAMu, dysk SSD na system oraz HDD na dane. Najnowsze procesory Intel Core i7 zapewniają najwyższą wydajność, nawet przy realizacji wielu zadań jednocześnie. Poza tym pracownicy mogą korzystać z szeregu zaawansowanych funkcji zarządzania.

Monitory HP EliteDisplay E231, o przekątnej 58,4 cm (23″), nie tylko podnoszą komfort pracy ze względu na możliwość regulowania ustawień nachylenia, wysokości oraz opcję obrotu w pionie i w poziomie, ale także zmniejszają zużycie energii. Zastosowano w nich bowiem energooszczędną konstrukcję z certyfikatami ENERGY STAR, EPEAT Gold i TCO. Szerokie kąty wyświetlania, wysoki kontrast oraz krótki czas reakcji pozwalają na wygodne przeglądanie treści.


Przedstawiając nasze rekomendacje dotyczące sprzętu, mieliśmy na uwadze przede wszystkim potrzeby Telewizji Puls. Działając na bardzo konkurencyjnym rynku, potrzebuje ona niezawodnego i wydajnego sprzętu najwyższej jakości. Wiemy, że rozwiązania HP spełniły oczekiwania, a podjęta decyzja była optymalna
– komentuje Jakub Sierak, Dyrektor Zarządzający Komputronik Biznes.

Całość zamówienia objęto rozszerzoną, 5-letnią gwarancją z opcją zachowania dysku twardego w przypadku komputerów, dzięki czemu wszystkie wrażliwe dane pozostają u Klienta.

źródło: Komputronik Biznes

Kan

Autor |2015-12-22T06:52:28+01:0022 grudnia 2015 06:52|Kategorie: Finanse, Newsy, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile