Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Microsoft, Newsy, Rynek, Tablety-G DATA partnerem Microsoftu w zakresie usług Cloud

G DATA partnerem Microsoftu w zakresie usług Cloud

Niemiecki producent antywirusów umacnia strategiczne partnerstwo z Microsoftem.


Z badań przeprowadzonych przez Bitkom wynika, iż 83 procent niemieckich firm chce korzystać z centrum danych umiejscowionych w Niemczech i przestrzegających krajowego prawodawstwa. Wraz z zapowiedzią uruchomienia chmury Microsoftu w Niemczech, amerykański koncern zaoferuje w przyszłości usługi, które będą zgodne z niemieckimi regulacjami oraz wytycznymi w zakresie ochrony danych. G DATA, jako współzałożyciel przedsięwzięcia TeleTrusT „IT Security made in Germany” będzie wspierać niemiecką chmurę. G DATA jest jedynym producentem oprogramowania antywirusowego, które w początkowej fazie projektu zostanie przystosowane do architektury Azure od Microsoft.

Walter Schumann, CEO G DATA
Walter Schumann, CEO G DATA

Wielu klientów biznesowych oczekuje, że usługi cloud będą przestrzegać lokalnego prawodawstwa. Działania Microsoftu pokazują, że traktuje on z dużą powagą wymagania rynku niemieckiego” – powiedział Walter Schumann, CEO G DATA, który spotkał się w Berlinie z Satya Nadella, CEO Microsoftu. „Bliska współpracy obu firm w tym strategicznym i ważnym projekcie, przejawia się nie tylko w tym, iż G DATA jest partnerem uruchomienia centrów serwerowych z terytorium Niemiec, ale jest także jedynym dostawcą oprogramowania antywirusowego dla usługi Azure. Specjalnie zaadaptowanego do jej architektury oprogramowania G DATA Managed Endpoint Security.”

Microsoft Azure
Microsoft Azure

Dane chronione przed nieautoryzowanym dostępem

G DATA przywiązuje dużą wagę do kwestii ochrony danych zgodnie z niemieckim ustawodawstwem. Centra danych we Frankfurcie i Magdeburgu, obsługujące chmurę Microsoftu, zapewniają ochronę najbardziej wrażliwych danych partnerów oraz klientów przed nieautoryzowanym do nich dostępem.

Opis usługi Microsoft Cloud w Niemczech

Oferta:

  • Świadczenie usług Microsoft Azure, Office 365 oraz Dynamics CRM Online z centrów danych w Magdeburgu oraz Frankfurcie.
  • Wymiana danych poprzez sieci prywatne gwarantująca pozostanie danych w obrębie Niemiec.
  • Zgodnie z niemieckim ustawodawstwem, T-Systems, spółka zależna German Telekom, odpowiada za zapewnienie odpowiedniej prędkości przesyłania danych klientów

Zalety

  • Wybór: klienci w Niemczech oraz Europie otrzymują możliwość wyboru pomiędzy globalnymi i lokalnymi usługami chmurowymi Microsoftu.
  • Bezpieczeństwo: we wszystkich centrach danych Microsoftu, niezależnie od ich lokalizacji, obowiązują najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa danych.
  • Transparentność: klient w dowolnym momencie może sprawdzić w jaki sposób i gdzie są przetwarzane jego dane
  • Zgodność: klienci mogą spotkać się ze szczególnymi obowiązkami regulacyjnymi i prawnymi.
  • Innowacyjność; klienci korzystają z najbardziej aktualnych wersji Azure Azure, Office 365 and Dynamics CRM Online.

źródło: G Data

Kan

Autor |2015-11-24T11:03:56+01:0024 listopada 2015 11:03|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Microsoft, Newsy, Rynek, Tablety|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile