Jesteś tutaj:-, Rynek, Telewizja, Voip-Multimedia Polska wdraża rozwiązanie ARRIS E6000 dla dostarczanie usług IP

Multimedia Polska wdraża rozwiązanie ARRIS E6000 dla dostarczanie usług IP

Grupa Multimedia Polska informuje o planowanym wdrożeniu E6000™ Converged Edge Router (CER) firmy ARRIS Group, Inc, które zapewni operatorowi zwiększenie wydajności sieci oraz umożliwi planowany rozwój oferty usług multimedialnych. Wdrożenie realizowane we współpracy z partnerem i dystrybutorem ARRIS, firmą VECTOR, zagwarantuje abonentom Multimedia Polska dostęp do usług szerokopasmowych o bardzo dużej prędkości oraz możliwość odbioru telewizji najwyższej jakości.

Grupa Multimedia Polska, która od lat buduje sieć w oparciu o produkty ARRIS i docenia najwyższe standardy technologiczne oferowane przez tę firmę, poszukiwała rozwiązania o bardzo wysokiej niezawodności, z systemem automatycznej rekonfiguracji, pełnej redundancji wszystkich elementów platformy oraz możliwością wymiany kart w czasie pracy urządzenia, bez jakiegokolwiek wpływu na jakość świadczonych usług. E6000 CER nie tylko posiada wszystkie te właściwości, ale także gwarantuje niedostępną na rynku możliwość oferowania dużego pasma w obu kierunkach transmisji- od i do abonenta.

Inteligentniejsze sieci dzięki platformie ARRIS E6000 CER

Oparta na specyfikacji Converged Cable Access Platform (CCAP), platforma ARRIS E6000 CER umożliwia operatorom takim jak Multimedia Polska zoptymalizowanie dostarczania treści IP oraz efektywne ekonomicznie wdrażanie usług DOCSIS, PacketCable™, DSG/ADSG i PacketCable Multimedia (PCMM™). E6000 CER to czołowe rozwiązanie CCAP, które cechuje się wysoką dostępnością i wydajnością oraz w pełni redundantną konstrukcją, zapewniające dostęp do usług milionom abonentów na całym świecie.

źródło: ARRIS

KanAutor |2014-08-04T14:35:17+02:004 sierpnia 2014 14:35|Kategorie: Newsy, Rynek, Telewizja, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.