Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Panasonic wprowadza usługi monitoringu wizyjnego w chmurze

Panasonic wprowadza usługi monitoringu wizyjnego w chmurze

Podczas berlińskich targów IFA firma Panasonic ogłosiła powołanie nowej dywizji o nazwie Panasonic Cloud Management Services Europe BV. Spółka została stworzona w oparciu o przejętą w lipcu firmę CameraManager.com i będzie oferować rozwiązania monitoringu wizyjnego w chmurze między innymi dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W ofercie nowej spółki, oprócz dotychczas dostępnych systemów monitoringu wizyjnego, znajdą się rozwiązania oferowane w chmurze, przeznaczone dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, niewielkich biur oraz innych obiektów wykorzystywanych do celów usługowych oraz mieszkalnych.

Wśród nich znajdzie się aplikacja Cameramanager App, która pozwoli na elastyczny monitoring przestrzeni w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem urządzeń mobilnych i standardowych przeglądarek. Użytkownicy będą mogli określić z iloma kamerami chcą się w danej chwili połączyć oraz wybrać pożądaną jakość obrazu i czas przechowywania nagrania w chmurze.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że osoby zarządzające małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz właściciele budynków mieszkalnych zyskają za niewielką miesięczną opłatą gwarancję bezpieczeństwa i funkcjonalności dostępnych dotychczas głównie dla dużych firm. Będzie to możliwe dzięki połączeniu w ramach jednej oferty zaawansowanych kamer dozorowych IP firmy Panasonic oraz świadczonych w chmurze usług monitoringu Cameramanager – mówi Masaki Arizono, Dyrektor Zarządzający Panasonic System Communications Europe.

źródło: Panasonic

Kan

Autor |2013-09-13T10:02:51+02:0013 września 2013 10:02|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Albert 16 września 2013 w 18:29 - Odpowiedz

    Bardzo ciekawe rozwiazanie, ciekawe czy w polsce tez Panasonic znajdzie klientow 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile