Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Rynek-Muzik: inteligentne słuchawki z dostępem do mediów społecznościowych w 2013 roku

Muzik: inteligentne słuchawki z dostępem do mediów społecznościowych w 2013 roku

Od dziś słuchawki będą „inteligentne” – powstaje Muzik, innowacyjna spółka dążąca do zmiany sposobu, w jaki przeżywamy muzykę. Stworzony przez przełomowego innowatora Jasona Hardiego, Muzik oferuje nową przestrzeń o nazwie Social Smartware. Termin ten opisuje płynne połączenie elektroniki użytkowej, treści i platform społecznościowych, których użytkownicy w sposób swobodny będą mogli odkrywać muzykę i dzielić się piosenkami. Muzik wprowadza na rynek pełną gamę produktów typu „smart audio” obsługujących mobilny ekosystem Muzik, który rozpocznie nową falę innowacji w dziedzinie słuchawek.


Flagowym produktem w ofercie Muzik jest inteligentna nauszna słuchawka bezprzewodowa, łącząca wysokiej jakości dźwięk, prosty i elegancki design oraz zupełnie nowe pojemnościowe przyciski dotykowe. To pierwsze słuchawki na świecie pozwalające użytkownikom na dzielenie się słuchanymi utworami na Facebooku i Twitterze lub natychmiastowe przesłanie piosenki z każdego miejsca na świecie.

Chociaż przemysł muzyczny musi stawiać czoła wielu wyzwaniom, postęp technologiczny przynosi również całą gamę nowych możliwości, które wykorzystuje Muzik dając początek zupełnie nowej grupie produktów” – powiedział Jason Hardi, założyciel, prezes i dyrektor generalny Muzik. „Słuchawki już nigdy nie będą służyć tylko do słuchania muzyki czy rozmowy przez telefon. Nasze urządzenia usprawnią nasze społeczne odkrywanie muzyki, dzielenie się nią, a także słuchanie jej i doświadczanie. Poza odkrywaniem muzyki, z niecierpliwością oczekuję współpracy ze społecznością producentów aplikacji – wspólnie stworzymy wiele wspaniałych aplikacji korzystających z możliwości inteligentnych słuchawek”.

W ciągu ostatniego roku Hardi i Cawley razem stworzyli Muzik, opracowując solidną ofertę sprzętu i oprogramowania. Zatrudnili znakomity zespół złożony z najlepszych specjalistów w branży i połączyli inwestorów oraz myślących przyszłościowo partnerów strategicznych, którzy chcą dostarczyć konsumentom lepszych wrażeń poprzez interaktywne słuchanie muzyki.

Słuchawki Muzik i inne powiązane z nimi produkty pojawią się na rynku w czwartym kwartale 2013 roku. Przedsprzedaż produktów Muzik zostanie ogłoszona wkrótce.

Źródło: Muzik

Kan

Autor |2013-08-05T08:05:41+02:005 sierpnia 2013 08:05|Kategorie: Gadżety, Newsy, Rozrywka, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile