Jesteś tutaj:-, Newsy, UPC-Internet UPC najszybszy w Polsce według Ookla Speedtest i SpeedTest

Internet UPC najszybszy w Polsce według Ookla Speedtest i SpeedTest

Według Ookla® Speedtest®*, w ramach którego klienci wykonali w I półroczu ponad 9 milionów testów, UPC Polska był najszybszym w Polsce. Pozycję najszybszej sieci ogólnopolskiej potwierdził też ranking ogólny SpeedTest.pl , w ramach którego klienci UPC wykonali blisko 1,2 mln testów. Dodatkowo, pozycję lidera UPC wykazał też Pro Speed Test, certyfikowane narzędzie w badaniu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, według którego UPC Polska oferuje swoim klientom najwyższą średnią prędkość internetu ze wszystkich operatorów ogólnopolskich.

„Jesteśmy dumni, że dwa uznane rankingi prędkości sieci w Polsce, Ookla® Speedtest® oraz SpeedTest.pl, potwierdziły niekwestionowaną pozycję lidera UPC jako najszybszego ogólnopolskiego dostawcy internetu w pierwszej połowie roku. Podkreśla to nasze zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższej jakości nielimitowanego internetu, dającego im nieograniczone możliwości zdalnej pracy, nauki i korzystania z cyfrowego świata w czasie pandemii.”  – Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska

Osiągnięte przez UPC wyniki to efekt wieloletnich inwestycji w rozwój infrastruktury światłowodowej, a także systematycznego podnoszenia średniej prędkości oferowanej klientom, która wynosi obecnie ponad 270Mb/s. UPC nieustannie, ostatnio o 3 nowe miasta, poszerza także zasięg internetu gigabotowego. Prędkością 1Gb/s mogą się cieszyć już klienci w 62 miastach w całej Polsce, co przekłada się na ponad 2,5 miliona gospodarstw domowych.
Źródło:
upc.pl


Autor |2020-08-03T16:31:37+01:003 sierpnia 2020 16:31|Kategorie: Internet, Newsy, UPC|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.