Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Konftel 300Wx – bezprzewodowy telefon konferencyjny

Konftel 300Wx – bezprzewodowy telefon konferencyjny

Konftel, producent telefonów konferencyjnych, informuje, że Konftel 300Wx został jedynym na rynku bezprzewodowym rozwiązaniem telekonferencyjnym do Twojej centrali IP lub analogowej.

Konftel 300Wx
Konftel 300Wx

Trend w zakresie konferencji bezprzewodowych jest bardzo silny w Europie i widzimy tam ogromne zapotrzebowanie na nasz telefon konferencyjny Konftel 300Wx – mówi Torbjörn Karlsson, Product Manager w Konftel. – Zarówno mniejsze, jak i większe firmy szukają takich opcji łączności, które umożliwią im elastyczne użytkowanie. To właśnie ta wersja telefonu Konftel 300Wx, w której można samemu wybrać stację bazową DECT, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wielu naszych klientów.

Konftel 300Wx
Konftel 300Wx

Bezprzewodowy telefon konferencyjny ułatwia użytkownikom wygodne organizowanie spotkań wszędzie tam, gdzie jest to konieczne w ich biurze – bez względu na dostęp do gniazdka elektrycznego czy sieci. Bezprzewodowa technologia DECT jest niezawodna i bezpieczna, a stacja bazowa jest wybierana zgodnie ze środowiskiem telefonii firmowej, czyli linią analogową lub IP (SIP). Telefon może również łączyć się z już istniejącą infrastrukturą DECT. Stacja bazowa IP DECT umożliwia zarejestrowanie przy użyciu protokołu SIP nawet do 20 telefonów Konftel 300Wx i przeprowadzenie do 5 równoczesnych rozmów w jakości HD. Łatwa instalacja sprawia, że podłączanie dodatkowych telefonów jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Konftel 300Wx
Konftel 300Wx

Jako prawdziwie hybrydowy telefon konferencyjny Konftel 300Wx ma również wejście USB audio do obsługi dźwięku z komputera i możliwość kablowego podłączenia telefonu komórkowego. W związku z tym urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z platformami UC, takimi jak np. Skype for Business.

Jest to niewątpliwie atrakcyjne rozwiązanie dla firm ceniących wygodę i jakość komunikacji. System można stosować w miejscach o różnej wielkości i w różnych branżach. Jestem przekonana, że 300Wx jeszcze bardziej ułatwi klientom wejście w świat bezprzewodowych konferencji i spełni wymagania nowoczesnego miejsca pracy, a jednocześnie zwiększy jego produktywność – mówi Karolina Chomicka, nowy Konftel Product Manager ze strony wyłącznego importera w Polsce KONTEL.

Główne cechy modelu Konftel 300Wx:

  • Bezprzewodowy telefon konferencyjny obsługujący lokalnie nawet do 20 osób podczas spotkania
  • Bezprzewodowy telefon DECT łączy się z linią IP, analogową oraz obsługuje profil GAP/CAT-iq i można go zintegrować z posiadanymi bezprzewodowymi systemami DEC
  • Wytrzymała bateria umożliwia prowadzenie rozmów przez 60 godzin
  • Opatentowana technologia OmniSound® gwarantuje wysokiej jakości rozmowy konferencyjne HD
  • USB do współpracy UC: Skype for Business, Cisco, Avaya, Mitel
  • Wbudowana funkcja nagrywania rozmów na karcie SD
  • 2-letnia gwarancja

źródło: Konftel

KanAutor |2018-01-16T15:15:02+02:0016 stycznia 2018 15:15|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.