Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Kontel importerem telefonów GSM marki Jablocom

Kontel importerem telefonów GSM marki Jablocom

Firma KONTEL, jeden z największych rodzimych dystrybutorów sprzętu audio i wideo dla biznesu, została oficjalnym importerem stacjonarnych (nabiurkowych) telefonów GSM czeskiego producenta Jablocom.

telefon stacjonarny GSM na kartę SIM Esence Jablocom
telefon stacjonarny GSM na kartę SIM Esence Jablocom

Telefony GSM marki Jablocom stanowią inteligentne i ekonomiczne rozwiązanie w obszarze komunikacji głosowej w firmie. Wykorzystuje ono usługi sieciowe wybranego operatora telefonii komórkowej, co oznacza znaczne ułatwienie w stosunku do systemów opartych na łączach stacjonarnych i VOIP – nie wymaga kabli, serwerów, ani licencji. Może w każdej chwili zostać wdrożone, aby zastąpić lub rozszerzyć istniejący system telefoniczny.

Telefon stacjonarny GSM Jablocom
Telefon stacjonarny GSM Jablocom

Dzięki temu telefony biurkowe można obsługiwać tak samo jak komórkowe – i w ramach tej samej umowy. Aby wdrożyć rozwiązania Jablocom, wystarczy włożyć kartę SIM do dostarczonego telefonu i już można zacząć z niego korzystać. Zaznaczyć jednak należy, że uzyskanie niektóry biznesowych funkcji, jak np. transfer połączeń, wymaga kontaktu z operatorem GSM. Wraz z rozwojem firmy zakres usług może być poszerzany i dostosowywany do jej potrzeb.


Telefony Jablocom

W ofercie producenta znajdują się dwa modele telefonów Jablocom: Raven i Essence. Stacjonarny telefon na kartę SIM z Androidem – Raven – łączy znajomą formę biurkowych urządzeń z inteligentnymi funkcjami smartfona, dużym dotykowym ekranem i kamerą do rozmów wideo. Essence to biznesowy telefon na kartę SIM, który wygląda jak tradycyjny stacjonarny aparat, ale korzysta z sieci komórkowej.

Essence
Essence

Jablocom oferuje również usługę w chmurze Jablotool, która pozwala w prosty sposób administrować telefonami w firmie. Tworzenie grup telefonów, synchronizowanie listy kontaktów, nadawanie uprawnień, zmiana ustawień i aktualizacja oprogramowania odbywają się w intuicyjny sposób, bez konieczności dodatkowego inwestowania, szkolenia pracowników i zatrudniania specjalistów.

Raven
Raven

źródło: KONTEL

KanAutor |2017-06-13T20:52:12+01:0013 czerwca 2017 20:52|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.