Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-ALE na CeBIT 2017 – premiery nowych telefonów

ALE na CeBIT 2017 – premiery nowych telefonów

Przedsiębiorstwo ALE, działające pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, zaprezentowało na targach CeBIT 2017 nowe telefony z serii Alcatel-Lucent Premium DeskPhone oraz telefony bezprzewodowe DECT. Aparaty telefoniczne Alcatel-Lucent Premium DeskPhones z serii „s” mają menu kontekstowe dostosowane do wymagań specjalistycznej komunikacji biznesowej oraz unikatową klawiaturę do wyszukiwania abonentów według nazwisk, która umożliwia natychmiastowe nawiązywanie połączeń. Wyższe modele zostały również wyposażone w technologię Bluetooth.


Scentralizowane zarządzanie ułatwia pracownikom działów informatycznych szybkie dostosowanie różnorodnych funkcji i możliwości urządzenia do konkretnych potrzeb.

Cała seria „s” telefonów Premium DeskPhone, dzięki udoskonaleniom w zakresie mobilności i sposobu użytkowania, zapewnia:

 • Udoskonalenia w zakresie ergonomii i obsługi funkcji komunikacyjnych:
  • W modelach 8058s, 8068s i 8078s kolorowy wyświetlacz z czujnikiem oświetlenia ułatwia odczytywanie informacji w każdym otoczeniu.
  • Znakomite technologie szerokopasmowe oraz komunikacja głosowa w jakości HD są standardem w modelach 8028s, 8058s, 8068s i 8078s.
  • Telefony mają gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i port USB umożliwiający podłączenie dodatkowych urządzeń, takich jak słuchawki, ładowarka telefonów komórkowych lub czytnik linii papilarnych, a modele 8058s, 8068s i 8078s ― również drugi port USB.
  • Modele 8068s i 8078s zostały wyposażone w technologie Bluetooth, w tym Bluetooth Low Energy (BLE), które umożliwiają podłączenie telefonów do czujników, takich jak używane w placówkach służby zdrowia lub innych wyspecjalizowanych środowiskach branżowych.
 • Funkcje ułatwiające komunikację użytkownikom urządzeń mobilnych:
  • Nowe modele zostały wyposażone w zaawansowane funkcje przeznaczone do środowisk pracy z tzw. gorącymi biurkami (hotdesking).
  • Telefony umożliwiają łączność za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej (VPN), dzięki czemu sprawdzają się idealnie w każdym miejscu, np. biurze domowym, małym oddziale firmy lub punkcie handlu detalicznego prowadzącym sprzedaż na zasadzie „sklep w sklepie” (ang. shop-in-shop).


Ewolucja telefonów Premium DeskPhone z serii „s”:

 • Model 8028s Premium DeskPhone został udoskonalony pod względem konstrukcji i sposobu działania z myślą pracownikach zajmujących się przetwarzaniem informacji. Ma on cztery przyciski umożliwiające zaprogramowanie numerów do szybkiego wybierania oraz czarno-biały wyświetlacz z białym podświetleniem, który ułatwia zarządzanie połączeniami wieloliniowymi.
 • Nowy telefon Premium DeskPhone 8058s ma wysokiej klasy 3,5-calowy kolorowy wyświetlacz i cztery elektroniczne przyciski szybkiego wybierania. Udogodnienia te są dostępne bez dodatkowych kosztów, które zwykle trzeba ponieść w przypadku telefonów klasy wyższej.
 • Przeznaczony dla menedżerów model 8068s Premium DeskPhone został wyposażony w szerszy zakres funkcji, w tym duży, kolorowy wyświetlacz, który ułatwia zarządzanie połączeniami wieloliniowymi oraz nadzorowanie połączeń grupowych. Dzięki technologii Bluetooth telefon ten może się połączyć z typowym zestawem słuchawkowym działającym w promieniu 10 m od bazy, co przydaje się podczas poufnych rozmów.
 • Nowy telefon 8078s Premium DeskPhone jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 5 cali, technologie Bluetooth i Bluetooth Low Energy oraz funkcje s-link, które umożliwiają użytkownikom telefonów komórkowych korzystanie z połączeń głosowych telefonu DeskPhone w biurze na podobnej zasadzie jak w samochodzie.
 • Klienci z sektorów o szczególnych wymaganiach mogą wykorzystać telefony Premium DeskPhone z serii „s” jako główne komponenty systemu nowych usług, takich jak usługi lokalizacyjne wewnątrz budynków.

Nowe telefony DECT są bardziej odporne i trwałe, a ponadto można je łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb

ALE opracował nowy bezprzewodowy telefon DECT, aby ułatwić komunikację nawet w najbardziej niesprzyjającym otoczeniu.

 • 8262 EX DECT to solidny telefon do zastosowań przemysłowych. Ma takie same właściwości, jak wprowadzony wcześniej na rynek model 8262, tj. wzmocnioną obudowę, wyświetlacz odporny na wstrząsy, historię połączeń, zintegrowane czujniki bezruchu i upadku (ang. man-down / no movement), linkę mocującą oraz funkcje alarmowe, a ponadto certyfikat bezpieczeństwa beziskrowej pracy wymagany w takich branżach, jak wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego.
 • Najnowsze aparaty telefoniczne 8232s i 8242s DECT mają również takie zalety, jak większa trwałość, dłuższy czas prowadzenia rozmów i lepszy system ładowania. Są kompatybilne z używaną obecnie infrastrukturą i akcesoriami ALE.

Szersza oferta urządzeń komunikacyjnych, które są wyposażone w bogaty zestaw funkcji, przynosi również korzyści partnerom biznesowym Alcatela-Lucenta Enterprise. Ze względu na swoją elastyczność nowe telefony Premium DeskPhone i DECT nadają się idealnie do zastosowań specjalistycznych, np. w sektorze służby zdrowia i hotelarstwa. Użytkownik może wdrożyć aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb, aby udoskonalić opiekę nad pacjentami lub obsługę gości hotelowych. Może również dostosować wygląd i obsługę urządzeń tak, aby reprezentowały one jego markę i firmę. Najnowsze osiągnięcia technologii zapewniają użytkownikom lepszą subiektywną jakość usługi i umożliwiają pracownikom nawiązywanie połączeń na różne sposoby, co zwiększa ich produktywność.

źródło: Alcatel-Lucent Enterprise

KanAutor |2017-03-22T13:29:55+02:0022 marca 2017 13:29|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.