Jesteś tutaj:-, Promocje, Sprzęt, Telefony, Voip-Promocja na zakup Konftel Ego w KONTEL – 3+1 za 1 euro

Promocja na zakup Konftel Ego w KONTEL – 3+1 za 1 euro

Firma KONTEL, jedyny w Polsce autoryzowany importer rozwiązań audiokonferencyjnych renomowanej, szwedzkiej marki Konftel, przygotowała specjalną, przedświąteczną promocję w modelu 3+1 na zakup osobistego zestawu głośnomówiącego Konftel Ego. Akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich klientów, którzy poprzez wskazanych przez firmę KONTEL autoryzowanych partnerów, dokonają zakupu trzech egzemplarzy zestawu Ego. Czwarty otrzymają za symboliczna kwotę 1€.

Konftel Ego
Konftel Ego

Z promocji może skorzystać każdy, kto w czasie jej trwania złoży zamówienie na minimum trzy zestawy głośnomówiące Konftel Ego u jednego ze wskazanych przez firmę KONTEL autoryzowanych partnerów. Czwarty egzemplarz modelu Ego zostanie sprzedany za kwotę 1€, a wszystkie cztery produkty będą figurowały na jednej fakturze zakupu.

Konftel Ego
Konftel Ego

Konftel Ego to niewielkich rozmiarów zestaw głośnomówiący, który z łatwością zmieści się do biznesowej walizki. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Choć niepozorny, Konftel Ego zapewnia krystalicznie czysty dźwięk dzięki technologii OmniSound. Urządzenie współpracuje z komunikatorami takimi jak Skype for Business, Cisco Jabber, Avaya Communicator oraz innym oprogramowaniem konferencyjnym. Ego można z łatwością podłączyć do komputera przez port USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth do tabletu lub smartfona. Wydajny akumulator gwarantuje wielogodzinne działanie. Ponadto Konftel Ego obsługuje dźwięk HD i ultra-szybkie parowanie Bluetooth przez NFC. Po zakończeniu biznesowych rozmów można odtworzyć ulubioną muzykę w wysokiej jakości dźwięku za sprawą protokołu A2DP.

Konftel Ego

Promocja trwa do końca roku 2016 i nie łączy się z aktywnymi promocjami czy ofertami specjalnymi na inny asortyment. Według regulaminu sprzęt Konftel Ego zakupiony w promocji 3+1 nie podlega wymianie ani zwrotowi. Więcej informacji znaleźć można na http://www.kontel.pl/blog/promocja-konftel-ego.

źródło: KONTEL

KanAutor |2016-12-09T07:15:46+02:009 grudnia 2016 07:15|Kategorie: Newsy, Promocje, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.