Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Konftel 220 – telefon konferencyjny już w Polsce

Konftel 220 – telefon konferencyjny już w Polsce

Technologia w służbie biznesu pozwala na chwilę oddechu zapracowanym managerom i właścicielom firm, których kalendarz spotkań poza biurem jest niezwykle napięty. Szwedzka firma Konftel ma gotowe rozwiązanie w postaci telefonu konferencyjnego Konftel 220, którego funkcjonalność pozwala na błyskawiczne spotkania bez wychodzenia z biura.

Konftel 220
Konftel 220

Pracując w firmie dystrybuującej systemy telekomunikacyjne chętnie sięgam po rozwiązania oszczędzające mój czas, aby maksymalnie skrócić przebywanie poza biurem, a jednocześnie utrzymać bliski kontakt z kontrahentami. Zamiast tracić czas na dojazdy i stanie w korkach, można zorganizować grupową telekonferencję. Najnowszy model telefonu konferencyjnego Konftel 220 doskonale się sprawdza w takich sytuacjach. Rozmowa w technologii OmniSound HD gwarantuje krystalicznie czysty przekaz dźwięku dla wszystkich osób w sali konferencyjnej – zachwala Olga Wiśniewska, Product Manager marki Konftel w firmie KONTEL, która prowadzi wyłączną dystrybucję na terenie Polski.

Konftel 220
Konftel 220

Rozmowa przebiega swobodnie, ponieważ dookólny mikrofon zbiera głos w promieniu 360˚ na powierzchni do 30 metrów kwadratowych, a więc zasiąść przy nim może nawet 10 osób zainteresowanych danym projektem, aby przedyskutować temat z kimś w innej lokalizacji. To dużo łatwiejsze logistycznie i tańsze niż grupowa wyprawa na spotkanie z kontrahentem. W kwestii oszczędności to nie jedyna dobra wiadomość.


Cena modelu Konftel 220 przypadnie do gustu osobom odpowiedzialnym za zakup biurowej infrastruktury. Urządzenie kosztuje bowiem tyle, że stać na nie nawet niewielkie firmy. Taki wydatek może się zwrócić już po pierwszej rozmowie – dodaje Olga Wiśniewska.

źródło: KONTEL

KanAutor |2015-08-27T11:03:52+01:0027 sierpnia 2015 11:03|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.