Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Voip-Polycom umożliwia połączenia wideo między użytkownikami Skype, Facebooka i Google Talk

Polycom umożliwia połączenia wideo między użytkownikami Skype, Facebooka i Google Talk

Firma Polycom zaprezentowała rozwiązanie, które umożliwi prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy, użytkownikom Skype, Facebooka, Google Talk i profesjonalnym salom wideokonferencyjnym za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki temu współpraca wideo stanie się naprawdę uniwersalna. Co niezmiernie istotne Polycom RealPresence CloudAXIS zapewni takim połączeniom wideo najwyższy poziom bezpieczeństwa. A wszystko to będzie dostępne przez przeglądarkę.


Skype, Facebook i Google Talk są tylko jednymi z wielu systemów B2C do czatu wideo z którymi RealPresence Polycom CloudAxis umożliwi połączenie. RealPresence CloudAXIS to pakiet oprogramowania, który działa na platformie Polycom RealPresence w prywatnych chmurach korporacyjnych lub chmurach publicznych i zapewnia powszechny dostęp do współpracy wideo klasy korporacyjnej dowolnym firmom (B2B) lub konsumentom (B2C) z najwyższą jakością, niezawodnością i bezpieczeństwem.

Pakiet RealPresence CloudAXIS to propozycja dla partnerów Polycom i dostawców usług, którzy chcą zapewnić klientom więcej korzyści i zyskać nowe źródła przychodów, oferując nie samo „wideo jako usługę” (Video-as-a-Service, VaaS), ale „współpracę wideo jako usługę” (Video Collaboration-as-a-Service, VCaaS) poprzez dodanie takich funkcji, jak rejestrowanie, transmisja strumieniowa, konferencje wideo oraz narzędzia do współpracy (na przykład tablica interaktywana). Pakiet RealPresence CloudAXIS zapewnia też dodatkowe korzyści dużym przedsiębiorstwom z platformą RealPresence, które teraz mogą tworzyć prywatne chmury korporacyjne do współpracy wideo B2B i B2C.

Dostępność
Polycom planuje udostępnić pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS dostawcom usług i dużym przedsiębiorstwom w pierwszym kwartale 2013 r.

źródło: Polycom

Kan

Autor |2012-10-09T11:14:16+02:009 października 2012 11:14|Kategorie: Internet, Newsy, Rynek, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile