Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Targi i konferencje, Telewizja-Thomson telewizory UHD A7, Z7 i Z8: nowy interfejs Smart TV.2 – ceny w Polsce

Thomson telewizory UHD A7, Z7 i Z8: nowy interfejs Smart TV.2 – ceny w Polsce

Prezentowana na tegorocznych targach IFA, nowa seria telewizorów UHD A7, Z7 i Z8 firmy Thomson pozwala doświadczyć perfekcyjnej jakości obrazu w połączeniu z najnowszymi funkcjami Smart TV. Proste i eleganckie wzornictwo telewizorów Ultra HD daje niewypowiedziane wrażenie głębi, które nigdy nie było bardziej realistyczne.

Thomson UHD A7
Thomson UHD A7

Eleganckie wzornictwo oraz 5-cio milimetrowy ekran sprawiają, że telewizor z łatwością wpasuje się w wystrój każdego domu. Obraz o rozdzielczości Ultra HD, 4-razy bardziej precyzyjny niż Full HD, sprawi, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. Dzięki technologii Wide Color Gamut spektrum kolorów jest szersze, a widz doświadcza bardziej żywych i naturalnych kolorów. Technologia 800 Hz Clear Motion Index zapewnia nieporównywalnie wyrazisty i gładki obraz a technologia „Upscalingu” pozwala na dostosowanie obrazu do rozdzielczości telewizora w celu osiągnięcia jakości porównywalnej do Ultra HD.

Telewizory Serii A7 posiadają wiele interesujących cech: standard HDMI 2.0 umożliwia wyswietlanie treści 4K 2160p w 60 klatkach na sekundę. Oznacza to jakość cztery razy lepszą niż w przypadku full HD 1080p/60 dostępną w wersi HDMI 1.4. Ten ostatni był zgodny ze standardem 4K, ale został ograniczony do 30 klatek na sekundę. Ulepszony interfejs Smart TV w telewizorach serii A7 pozwala na łatwą obsługę i bierze w pełni pod uwagę osobiste preferencje konsumenta. Napędzany przez procesor Quad Core, telewizor serii A7 zapewnia bardzo szybki dostęp do usług Smart TV oraz płynną interakcję.

Dostępne rozmiary: 49” / 126 cm , 55” / 140 cm

Telewizory serii Z7 i Z8: Doświadczenie głębi jak w kinie

Thomson UHD Z7
Thomson UHD Z7

Thomson UHD Z8
Thomson UHD Z8

5-cio milimetrowa ultra-cienka rama i minimalistyczny stojak sprawiają, że telewizory serii Z7 i Z8 firmy Thomson są odzwierciedleniem elegancji. Jakość Ultra HD oferuje obraz z ponad 8 milionami pikseli. Technologia Pure Image Ultra zapewnia niebywały kontrast, nasycenie kolorów i jasność. Zapewnie to bardzo ostre i naturalne kontury. Dzięki funkcji Local Dimming wyświetlacz LED po raz pierwszy oddaje tak wysoki kontrast.

Telewizory Z7 i Z8 wyposażone są w nowy standard HDMI 2.0, nowy standard, który zapewnia dostęp do zawartości Ultra HD. Funkcja DLNA umożliwia wyświetlanie na dużym ekranie treści z telefonu lub komputera a tym samym świetną rozrywkę dla przyjaciół i rodziny.

Rozmiary: Z7 (65”, 42” and 40”) oraz Z8 (85”, 55”, 49”)

Bardziej ergonomiczny, nowy interfejs Smart TV.2.

Dzięki nowemu menu Smart TV.2 wszystkie funkcje telewizora są w zasięgu ręki, bez konieczności ciągłego przełączania się z jednego menu do drugiego.

Smart TV.2
Smart TV.2

Nowa i intuicyjna nawigacja jest zapewniona dzięki żyroskopowemu pilotowi, który odwzorowuje na ekranie ruchy pilotem w powietrzu.

Funkcja GuideOn zapewnia 21 dni EPG (Przewodnika Telewizyjnego) dla większości dostępnych kanałów, dostarcza informacje o aktualnych programach, filmach, aktorach jak również zapewnia spersonalizowane rekomendacje, funkcję zapamiętywanie ulubionych programów oraz ich spis według kategorii, daty wydania, itp.

Aplikacja Thomson TV Remote pozwala na użycie smartfonu lub tabletu jako pilota oraz na odtwarzanie treści pochodzących z telefonu lub tabletu na ekranie telewizora. Google Play (Android).

Telewizory Smart firmy Thomson zapewniają dostęp do informacji (blogów, serwisów społecznościowych, specjalistycznych stron, itp.), rozrywki (wideo, audio, zakupy online, itp.), ale także pozwalają na przechowywanie i udostępnianie treści (zdjęcia, filmy). Jest łatwy w obsłudze, a i technologia Miracast zapewnia dostęp za pośrednictwem tabletu lub smartfona. Nowy, inteligentny interfejs jest bardziej funkcjonalny z przewidzianym miejscem dla ulubionych aplikacji oraz kanałami RSS widocznymi na pierwszy rzut oka, wszystko w zasięgu ręki … za pomocą żyroskopowego pilota.

Ceny Telewizorów Thomson Z7

9 999 PLN w rozmiarze 65’’ ; 2 999 PLN w rozmiarze 42’’ oraz 2 799 PLN w rozmiarze 40’’.

Ceny Telewizorów Thomson Z8

29 999 PLN w rozmiarze 85’’ ; 4 499 PLN w rozmiarze 55’’ oraz 3 499 PLN w rozmiarze 49’’.

źródło: TCL Corporation

KanAutor |2014-09-05T08:47:57+02:005 września 2014 08:47|Kategorie: Android, Apple, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Targi i konferencje, Telewizja|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. mike 5 września 2014 w 08:27 - Odpowiedz

    Od 2 lat posiadam telewizor Thomson 32 cale i jestem bardzo zadowolony. Firma robi porządny sprzęt.

  2. wee 5 września 2014 w 23:24 - Odpowiedz

    ludzkie oko pozwala zaobserwowac odswiezanie max 200hz wiec po co robia wiecej? szkoda ze led, za taka cene jak by sprzedawali oled, ktory zuzywa 40% mniej energi bym bral, pomimo faktu ze to thomson. A tak zaczekam na oled uhd w cenie 3k.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.